Op zaterdag 18-11-2017 heeft de Nederlandse Yorkshire en Lancashire Club haar jaarlijkse show georganiseerd.

In de Champion class werden 152 Yorkshires ingebracht en in de Novice class 149 Yorkshires.       

Verder waren er vandaag ook 84 Lancashires te bewonderen.

 

 

Dit jaar werden de Yorkshires door de Engelse keurmeester Terry Salt ( Champion Class ) en onze Belgische kollega, tevens keurmeester Jos Gerrits ( Novice Class ) gekeurd.

YORKSHIRES

CHAMPION CLASS                                                          NOVICE CLASS

 

VETSTOF GEEL MET EVENTUEEL EEN TECHNISCHE PLEK

KLASSE 1 OUDE MANNEN INTENSIEF                                                                                                                  KLASSE 31  OUDE MANNEN INTENSIEF 

 

1

HAERENS F

1

 SMITS J

2

 HAERENS F

2

 

3

 WIJNHOVEN K

3

 

4

 

4

 

5

 

5

 

6

 

6

 

7

 

7

 

 

KLASSE 2 OUDE MANNEN SCHIMMEL                                                                                                                 KLASSE 32 OUDE MANNEN SCHIMMEL 

 

1

WIJNHOVEN K

1

HOORN P

2

LAARMAN R

2

 

3

 

3

 

4

 

4

 

5

 

5

 

6

 

6

 

7

 

7

 

 

KLASSE 3 OUDE POPPEN INTENSIEF                                                                                                                     KLASSE 33  OUDE POPPEN INTENSIEF 

 

1

LAARMAN  R

1

HOORN  P

2

 

2

 SMITS J

3

 

3

 

4

 

4

 

5

 

5

 

6

 

6

 

7

 

7

 

 

KLASSE 4 OUDE POPPEN SCHIMMEL                                                                                                                    KLASSE 34  OUDE POPPEN SCHIMMEL 

 

1

HAERENS F

1

VERHOFSTAD  S

2

 LAARMAN R

2

 

3

 

3

 

4

 

4

 

5

 

5

 

6

 

6

 

7

 

7

 

 

KLASSE 5  JONGE MANNEN INTENSIEF                                                                                                                 KLASSE 35  JONGE MANNEN INTENSIEF 

 

1

GERRITS J

1

DIELEN M

2

LAARMAN R

2

DOORNHEGGE B

3

KOENDERINK G

3

BOR VAN DE P

4

KOENDERINK G

4

BORN VAN DE W

5

KEUTIENS R

5

LAMMERS T

6

VERSLUIS R

6

LAMMERS T

7

7

 HENDRIKS R

 

KLASSE 6  JONGE MANNEN SCHIMMEL  11 INZENDINGEN                                                                             KLASSE 36  JONGE MANNEN SCHIMMEL  14 INZENDINGEN

 

1

HAERENS F

1

NIELSEN P

2

KOENDERINK G

2

DIELEN M

3

KEUTIENS R

3

NIELSEN P

4

KOENDERINK G

4

LAMMERS T

5

HOUTKOOPER A

5

NIELSEN P

6

HELVOORT VAN J

6

LAMMERS T

7

VERSLUIS R

7

HAKKERS G

 

KLASSE 7  JONGE POPPEN INTENSIEF  14 INZENDINGEN                                                                                 KLASSE 37  JONGE POPPEN INTENSIEF  8 INZENDINGEN

 

1

HAERENS F

1

HENDRIKS R

2

HOUTKOOPER A

2

HENDRIKS R

3

BOOG A

3

DOORNHEGGE B

4

HAERENS F

4

BORN VAN DE W

5

GERRITS J

5

KROET S

6

HAERENS F

6

BOR VAN DE P

7

BOOG A

7

KROET S

 

KLASSE 8  JONGE POPPEN SCHIMMEL  12 INZENDINGEN                                                                               KLASSE 38  JONGE POPPEN SCHIMMEL  11 INZENDINGEN

 

1

GERRITS J

1

NIELSEN P

2

KEUTIENS R

2

BOR VAN DE P

3

KOENDERINK G

3

STEVENS H

4

VERSLUIS R

4

HAKKERS G

5

KOENDERINK G

5

BOR VAN DE P

6

BOOG A

6

NIELSEN P

7

HAERENS F

7

KROET  S

 

GROEN EN GROENBONT

KLASSE 9 OUDE MANNEN INTENSIEF                                                                                                                   KLASSE 39  OUDE MANNEN INTENSIEF 

 

1

HAERENS F

1

DOORNHEGGE B

2

VERSLUIS R

2

VERHOFSTAD S

3

GERRITS J

3

 

4

KEUTIENS R

4

 

5

5

 

6

 

6

 

7

 

7

 

 

KLASSE 10 OUDE MANNEN SCHIMMEL                                                                                                               KLASSE 40  OUDE MANNEN SCHIMMEL 

 

1

DIESVELD J

1

HOORN P

2

 GERRITS J

2

BAAREN VAN A

3

 DIESVELD J

3

 VERHOFSTAD S

4

 

4

 

5

 

5

 

6

 

6

 

7

 

7

 

 

KLASSE 11 OUDE POPPEN INTENSIEF                                                                                                                    KLASSE 41  OUDE POPPEN INTENSIEF 

 

1

HAERENS F

1

SMITS  J

2

DIESVELD J

2

3

VERSLUIS  R

3

4

 GERRITS J

4

 

5

 

5

 

6

 

6

 

7

 

7

 

 

KLASSE 12 OUDE POPPEN SCHIMMEL                                                                                                                   KLASSE 42  OUDE POPPEN SCHIMMEL 

 

1

DIESVELD J

1

HOORN  P

2

 GERRITS J

2

HOORN  P

3

 LAARMAN R

3

HOORN P 

4

 FIUMARELLI D

4

 HOORN P

5

 

5

 HOORN P

6

 

6

 BAAREN VAN A

7

 

7

 

 

KLASSE 13  JONGE MANNEN INTENSIEF  19 INZENDINGEN                                                                           KLASSE 43  JONGE MANNEN INTENSIEF  19 INZENDINGEN

 

1

HAERENS F

1

BOR VAN DE P

2

HOUTKOOPER A

2

NIELSEN P

3

FIUMARELLI D

3

NIELSEN P

4

KEUTIENS R

4

RIKKEN J

5

HOUTKOOPER A

5

SMITS J

6

WIJNHOVEN K

6

BOR VAN DE P

7

LAARMAN R

7

BIELDERMAN T

 

KLASSE 14  JONGE MANNEN SCHIMMEL  19 INZENDINGEN                                                                          KLASSE 44  JONGE MANNEN SCHIMMEL  18 INZENDINGEN

 

1

HAERENS F

1

BOR VAN DE P

2

HOUTKOOPER A

2

BORN VAN DE W

3

WIJNHOVEN  K

3

NIELSEN P

4

DIESVELD J

4

NIELSEN P

5

HOUTKOOPER A

5

BAAREN VAN A

6

KOENDERINK G

6

LAMMERS  T

7

GERRITS J

7

BAAREN VAN A

 

KLASSE 15  JONGE POPPEN INTENSIEF  20 INZENDINGEN                                                                              KLASSE 45  JONGE POPPEN INTENSIEF 

 

1

HOUTKOOPER A

1

NIELSEN P

2

HAERENS F

2

NIELSEN P

3

HOUTKOOPER A

3

BOR VAN DE P

4

HOUTKOOPER A

4

DIELEN  M

5

KOENDERINK  G

5

DIELEN M

6

LAARMAN R

6

 STEVENS H

7

DIESVELD J

7

 BAAREN VAN A

 

KLASSE 16  JONGE POPPEN SCHIMMEL  18 INZENDINGEN                                                                             KLASSE 46  JONGE POPPEN SCHIMMEL 

 

1

HAERENS F

1

BOR VAN DE P

2

GERRITS J

2

BOR VAN DE P

3

VERSLUIS R

3

NIELSEN P

4

DIESVELD J

4

HAKKERS G

5

KOENDERINK G

5

HENDRIKS R

6

HAERENS F

6

 HAKKERS G

7

HAERENS F

7

 RIKKEN J

 

 

BRUIN EN BRUINBONT  ( CINNAMON )

KLASSE 17  OUDE MANNEN INTENSIEF EN SCHIMMEL                                                                                  KLASSE 47  OUDE MANNEN INTENSIEF EN SCHIMMEL 

 

KLASSE 18  OUDE POPPEN INTENSIEF EN SCHIMMEL                                                                                    KLASSE 48  OUDE POPPEN INTENSIEF EN SCHIMMEL 

 

KLASSE 19  JONGE MANNEN INTENSIEF                                                                                                              KLASSE 49  JONGE MANNEN INTENSIEF 

 

KLASSE 20  JONGE MANNEN SCHIMMEL                                                                                                             KLASSE 50  JONGE MANNEN SCHIMMEL 

 

KLASSE 21  JONGE POPPEN INTENSIEF                                                                                                                KLASSE 51  JONGE POPPEN INTENSIEF 

 

1

HAERENS F

1

KROET S

2

GERRITS J

2

 

3

 

3

 

4

 

4

 

5

 

5

 

6

 

6

 

7

 

7

 

 

KLASSE 22  JONGE POPPEN SCHIMMEL                                                                                                               KLASSE 52  JONGE POPPEN SCHIMMEL

 

1

HOUTKOOPER A

1

BOR  VAN DE  P

2

 

2

 

3

 

3

 

4

 

4

 

5

 

5

 

6

 

6

 

7

 

7

 

 

WIT, WITBONT, BLAUW, CINNAMON MET WIT

 

KLASSE 23 OUDE MANNEN INTENSIEF EN SCHIMMEL                                                                                  KLASSE 53  OUDE MANNEN INTENSIEF EN SCHIMMEL 

 

1

HELVOORT VAN J

1

VERHOFSTAD S

2

 

2

 

3

 

3

 

4

 

4

 

5

 

5

 

6

 

6

 

7

 

7

 

 

KLASSE 24  OUDE POPPEN INTENSIEF EN SCHIMMEL                                                                                    KLASSE 54  OUDE POPPEN INTENSIEF EN SCHIMMEL 

 

1

HELVOORT VAN J

1

VERHOFSTAD  S

2

 

2

3

 

3

4

 

4

 

5

 

5

 

6

 

6

 

7

 

7

 

 

KLASSE 25  JONGE MANNEN INTENSIEF EN SCHIMMEL                                                                               KLASSE 55  JONGE MANNEN INTENSIEF EN SCHIMMEL 

 

1

HELVOORT VAN J

1

DIELEN M

2

 

2

NIELSEN P

3

 

3

BOR VAN DE P

4

 

4

BOR VAN DE  P

5

 

5

DIELEN M

6

 

6

 VERHOFSTAD S

7

 

7

 

 

KLASSE 26  JONGE POPPEN INTENSIEF EN SCHIMMEL                                                                                  KLASSE 56  JONGE POPPEN INTENSIEF EN SCHIMMEL

1

HELVOORT VAN J

1

BOR VAN DE P

2

 

2

KROET S

3

 

3

DIELEN M

4

 

4

KROET S

5

 

5

6

 

6

 

7

 

7

 

 

GROEN  ( DIT ZIJN GEHEEL GROENE VOGELS, NIET OPGEKLEURD )

KLASSE 27  OUDE EN JONGE MANNEN INTENSIEF                                                                                          KLASSE 57  OUDE EN JONGE MANNEN INTENSIEF 

1

1

KROET S

2

 

2

 

3

 

3

 

4

 

4

 

5

 

5

 

6

 

6

 

7

 

7

 

 

KLASSE 28  OUDE EN JONGE MANNEN SCHIMMEL                                                                                         KLASSE 58  OUDE EN JONGE MANNEN SCHIMMEL 

 

KLASSE 29  OUDE EN JONGE POPPEN INTENSIEF                                                                                            KLASSE 59  OUDE EN JONGE POPPEN INTENSIEF 

 

1

1

KROET S

2

 

2

 

3

 

3

 

4

 

4

 

5

 

5

 

6

 

6

 

7

 

7

 

 

KLASSE 30  OUDE EN JONGE POPPEN SCHIMMEL                                                                                            KLASSE 60  OUDE EN JONGE POPPEN SCHIMMEL

1

1

BIELDERMAN T

2

 

2

KROET S

3

 

3

 

4

 

4

 

5

 

5

 

6

 

6

 

7

 

7

 

7  BESTE

 

 

CHAMPION CLASS                                                                             NOVICE CLASS

5-1

GERRITS  J

38-3

NIELSEN P

9-4

HAERENS F

36-2

NIELSEN P

7-9

HAERENS F

46-18

BOR VAN DE P

14-6

HAERENS F

31-1

SMITS J

1-1

HAERENS F

43-7

BOR  VAN DE  P

6-5

HAERENS F

41-2

SMITS J

10-1

DIESVELD J

59-1

KROET S

 

 

LANCASHIRE

 

 

Cees Berrens keurde de Lancashires op deze dag

 

KLASSE 61  COPPY ( KUIF ) JONGE MANNEN EN POPPEN  26 INZENDINGEN

KLASSE 62  PLAINHEAD ( GLADKOP ) JONGE MANNEN EN POPPEN  26 INZENDINGEN

 

1

WASCHIPKI H

1

DIELEN M

2

PELZER H

2

BORN VAN DE W

3

STEVENS H

3

BREMER H

4

BOONS J

4

PELZER H

5

KOK H

5

PELZER H

6

BREMER H

6

KOK H

7

KELLENAERS H

7

BREMER H

 

KLASSE 63 COPPY + PLAINHEAD INTENSIEF JONGE MANNEN EN POPPEN

KLASSE 64 COPPY + PLAINHEAD BONT JONGE MANNEN EN POPPEN  10 INZENDINGEN

 

1

 DIELEN M

1

DIELEN M

2

 KOK H

2

DIELEN M

3

 DIELEN M

3

STEVENS  H

4

 

4

BREMER H

5

 

5

BREMER H

6

 

6

PELZER H

7

 

7

DIELEN M

 

KLASSE 65 COPPY + PLAINHEAD WIT JONGE MANNEN EN POPPEN

KLASSE 66  COPPY + PLAINHEAD OVERJARIG MANNEN EN POPPEN  17 INZENDINGEN

 

1

PELZER H

1

KOK H

2

PELZER H

2

BREMER H

3

3

BREMER H

4

4

WASCHIPKI H

5

 

5

BREMER H

6

 

6

STEVENS H

7

 

7

BREMER H

 

DE WINNAARS

Jos Gerrits wordt gefeliciteerd door zijn keurkollega Terry Salt.

 

23e  SHOW 2017

 

 

KLASSE

KOOI

NAAM

BESTE YORKSHIRE

5

1

GERRITS  J

BESTE CHAMPION

5

1

GERRITS  J

BESTE CHAMPION OPPOSITE SEX

7

9

HAERENS F

BESTE NOVICE

38

3

NIELSEN P

BESTE NOVICE OPPOSITE SEX

36

2

NIELSEN P

BESTE VETSTOF

5

1

GERRITS J

BESTE GROEN EN GROENBONT

9

4

HAERENS F

BESTE CINNAMON

21

2

HAERENS F

BESTE WIT, WITBONT, BLAUW EN CINNAMON MET WIT

23

1

HELVOORT VAN  J

BESTE GROEN ( NIET ROOD OPGEVOERD )

59

1

KROET S

BESTE LANCASHIRE

66

3

KOK H

BESTE LANCASHIRE COPPY

61

5

WASCHIPKI H

BESTE LANCASHIRE PLAINHEAD

64

5

STEVENS  H

BESTE COPPY JONGE MANNEN EN POPPEN

61

1

BREMER  H

BESTE PLAINHEAD JONGE MANNEN EN POPPEN

62

7

DIELEN M

BESTE COPPY + PLAINHEAD INTENSIEF JONGE MANNEN EN POPPEN

63

2

DIELEN M

BESTE COPPY + PLAINHEAD BONT JONGE MANNEN EN POPPEN

64

4

DIELEN M

BESTE COPPY + PLAINHEAD WIT JONGE MANNEN EN POPPEN

65

1

PELZER H

BESTE COPPY + PLAINHEAD OVERJARIG MANNEN EN POPPEN

66

3

KOK H