Op zaterdag 19-11-2016 heeft de Nederlandse Yorkshire en Lancashire Club haar jaarlijkse show georganiseerd.

In de Champion class werden 144 Yorkshires ingebracht en in de Novice class 107 Yorkshires.       

Verder waren er vandaag ook 50 Lancashires te bewonderen.

 

Dit jaar werden de Yorkshires door de Ierse keurmeester Joe Mc. Grath gekeurd.

YORKSHIRES

CHAMPION CLASS                                                          NOVICE CLASS

 

VETSTOF GEEL MET EVENTUEEL EEN TECHNISCHE PLEK

KLASSE 1 OUDE MANNEN INTENSIEF                                                                                                                  KLASSE 31  OUDE MANNEN INTENSIEF 

1 HOUTKOOPER  A 1  
2   2  
3   3  
4   4  
5   5  
6   6  
7   7  

KLASSE 2 OUDE MANNEN SCHIMMEL                                                                                                                 KLASSE 32 OUDE MANNEN SCHIMMEL 

1 GERRITS  J 1 BAAREN  VAN  T
2 VERSLUIS  R  2  
3   3  
4   4  
5   5  
6   6  
7   7  

KLASSE 3 OUDE POPPEN INTENSIEF                                                                                                                     KLASSE 33  OUDE POPPEN INTENSIEF 

1 LAARMAN  RJJ 1 HOORN  P
2   2  
3   3  
4   4  
5   5  
6   6  
7   7  

KLASSE 4 OUDE POPPEN SCHIMMEL                                                                                                                    KLASSE 34  OUDE POPPEN SCHIMMEL 

1 LAARMAN  RJJ 1 VERHOFSTAD  S
2   2  
3   3  
4   4  
5   5  
6   6  
7   7  
KLASSE 5  JONGE MANNEN INTENSIEF  13 INZENDINGEN                                                                             KLASSE 35  JONGE MANNEN INTENSIEF 
1 CIFCI  M 1 SMITS  J
2 DIESVELD  J 2 STEVENS  H
3 GERRITS  J 3 DOORNHEGGE  B
4 BOOG  ADI 4 BOR  VAN DE  P
5 WIJNHOVEN  K 5 HOORN  P
6 LAARMAN  RJJ 6 BOR  VAN DE  P
7 VERSLUIS  R 7  
KLASSE 6  JONGE MANNEN SCHIMMEL  11 INZENDINGEN                                                                             KLASSE 36  JONGE MANNEN SCHIMMEL  14 INZENDINGEN
1 WIJNHOVEN  K 1 BOR  VAN DE  P
2 GERRITS  J 2 KROET  S
3 WIJNHOVEN  K 3 HELVOORT  VAN  J
4 LAARMAN  RJJ 4 HAKKERS  G
5 KOENDERINK  G 5 HOORN  P
6 KOENDERINK  G 6 KROET  S
7 BOOG  ADI 7 RIKKEN  JHR
KLASSE 7  JONGE POPPEN INTENSIEF  14 INZENDINGEN                                                                                 KLASSE 37  JONGE POPPEN INTENSIEF  8 INZENDINGEN
1 DIESVELD  J 1 HAKKERS  G
2 DIESVELD  J 2 DOORNHEGGE  B
3 KOENDERINK  G 3 SMITS  J
4 LAARMAN  RJJ 4 LAMMERS  T
5 BOOG  ADI 5 LAMMERS  T
6 KOENDERINK  G 6 HOORN  P
7 WIJNHOVEN  K 7 LAMMERS  T
KLASSE 8  JONGE POPPEN SCHIMMEL  12 INZENDINGEN                                                                               KLASSE 38  JONGE POPPEN SCHIMMEL  11 INZENDINGEN
1 DIESVELD  J 1 BOR  VAN DE  P
2 WIJNHOVEN  K 2 HOORN  P
3 LAARMAN  RJJ 3 BOR  VAN DE  P
4 BOOG  ADI 4 DOORNHEGGGE  B
5 VERSLUIS  R 5 HAKKERS  G
6 KOENDERINK  G 6 STEVENS  H
7 VERSLUIS  R 7 KROET  S

 

GROEN EN GROENBONT

KLASSE 9 OUDE MANNEN INTENSIEF                                                                                                                   KLASSE 39  OUDE MANNEN INTENSIEF 

1 GERRITS  J 1  
2 LAARMAN  RJJ 2  
3 VERSLUIS  R 3  
4 KOENDERINK  G 4  
5 DIESVELD  J 5  
6   6  
7   7  

KLASSE 10 OUDE MANNEN SCHIMMEL                                                                                                               KLASSE 40  OUDE MANNEN SCHIMMEL 

1 VERSLUIS  R 1 BAAREN  VAN  T
2   2 HOORN  P
3   3  
4   4  
5   5  
6   6  
7   7  

KLASSE 11 OUDE POPPEN INTENSIEF                                                                                                                    KLASSE 41  OUDE POPPEN INTENSIEF 

1 GERRITS  J 1 SMITS  J
2 LAARMAN  RJJ 2 BAAREN  VAN  T
3 VERSLUIS  R 3 BAAREN  VAN  T
4   4  
5   5  
6   6  
7   7  

KLASSE 12 OUDE POPPEN SCHIMMEL                                                                                                                   KLASSE 42  OUDE POPPEN SCHIMMEL 

1 LAARMAN  RJJ 1 HOORN  P
2   2 HOORN  P
3   3  
4   4  
5   5  
6   6  
7   7  
KLASSE 13  JONGE MANNEN INTENSIEF  19 INZENDINGEN                                                                           KLASSE 43  JONGE MANNEN INTENSIEF  19 INZENDINGEN
1 GERRITS  J 1 DIELEN  M
2 GERRITS  J 2 SMITS  J
3 DIESVELD  J 3 KROET  S
4 BOOG  ADI 4 BOR  VAN DE  P
5 KOENDERINK  G 5 DIELEN  M
6 GERRITS  J 6 VERHOFSTAD  S
7 HOUTKOOPER  A 7 BOR  VAN DE  P
KLASSE 14  JONGE MANNEN SCHIMMEL  19 INZENDINGEN                                                                          KLASSE 44  JONGE MANNEN SCHIMMEL  18 INZENDINGEN
1 DIESVELD  J 1 HOORN  P
2 GERRITS  J 2 STEVENS  H
3 WIJNHOVEN  K 3 HOORN  P
4 GERRITS  J 4 LAMMERS  T
5 WIJNHOVEN  K 5 BOR  VAN DE  P
6 HOUTKOOPER  A 6 LAMMERS  T
7 HOUTKOOPER  A 7 RIKKEN  JHR
KLASSE 15  JONGE POPPEN INTENSIEF  20 INZENDINGEN                                                                              KLASSE 45  JONGE POPPEN INTENSIEF 
1 KOENDERINK  G 1 SMITS  J
2 GERRITS  J 2 STEVENS  H
3 GERRITS  J 3 DOORNHEGGE  B
4 CIFCI  M 4 DIELEN  M
5 KOENDERINK  G 5 LEMSTRA  J
6 DIESVELD  J 6  
7 HOUTKOOPER  A 7  
KLASSE 16  JONGE POPPEN SCHIMMEL  18 INZENDINGEN                                                                             KLASSE 46  JONGE POPPEN SCHIMMEL 
1 GERRITS  J 1 HOORN  P
2 LAARMAN  RJJ 2 HOORN  P
3 LAARMAN  RJJ 3 HAKKERS  G
4 GERRITS  J 4 STEVENS  H
5 DIESVELD  J 5 SMITS  J
6 KOENDERINK  G 6  
7 DIESVELD  J 7  

 

 

BRUIN EN BRUINBONT  ( CINNAMON )
KLASSE 17  OUDE MANNEN INTENSIEF EN SCHIMMEL                                                                                  KLASSE 47  OUDE MANNEN INTENSIEF EN SCHIMMEL 
KLASSE 18  OUDE POPPEN INTENSIEF EN SCHIMMEL                                                                                    KLASSE 48  OUDE POPPEN INTENSIEF EN SCHIMMEL 
KLASSE 19  JONGE MANNEN INTENSIEF                                                                                                              KLASSE 49  JONGE MANNEN INTENSIEF 
KLASSE 20  JONGE MANNEN SCHIMMEL                                                                                                             KLASSE 50  JONGE MANNEN SCHIMMEL 
KLASSE 21  JONGE POPPEN INTENSIEF                                                                                                                KLASSE 51  JONGE POPPEN INTENSIEF 
1   1 BOR  VAN DE  P
2   2  
3   3  
4   4  
5   5  
6   6  
7   7  
KLASSE 22  JONGE POPPEN SCHIMMEL                                                                                                               KLASSE 52  JONGE POPPEN SCHIMMEL
1 KOENDERINK  G 1 BOR  VAN DE  P
2   2  
3   3  
4   4  
5   5  
6   6  
7   7  

 

WIT, WITBONT, BLAUW, CINNAMON MET WIT
KLASSE 23 OUDE MANNEN INTENSIEF EN SCHIMMEL                                                                                  KLASSE 53  OUDE MANNEN INTENSIEF EN SCHIMMEL 
1   1 HELVOORT  VAN  J
2   2  
3   3  
4   4  
5   5  
6   6  
7   7  
KLASSE 24  OUDE POPPEN INTENSIEF EN SCHIMMEL                                                                                    KLASSE 54  OUDE POPPEN INTENSIEF EN SCHIMMEL 
1   1 VERHOFSTAD  S
2   2 SMITS  J
3   3 DIELEN  M
4   4  
5   5  
6   6  
7   7  
KLASSE 25  JONGE MANNEN INTENSIEF EN SCHIMMEL                                                                               KLASSE 55  JONGE MANNEN INTENSIEF EN SCHIMMEL 
1 CIFCI  M 1 HELVOORT  VAN  J
2   2 HELVOORT  VAN  J
3   3 HELVOORT  VAN  J
4   4 BOR  VAN DE  P
5   5 VERHOFSTAD  S
6   6  
7   7  
KLASSE 26  JONGE POPPEN INTENSIEF EN SCHIMMEL                                                                                  KLASSE 56  JONGE POPPEN INTENSIEF EN SCHIMMEL

 

 

GROEN  ( DIT ZIJN GEHEEL GROENE VOGELS, NIET OPGEKLEURD )
KLASSE 27  OUDE EN JONGE MANNEN INTENSIEF                                                                                          KLASSE 57  OUDE EN JONGE MANNEN INTENSIEF 
KLASSE 28  OUDE EN JONGE MANNEN SCHIMMEL                                                                                         KLASSE 58  OUDE EN JONGE MANNEN SCHIMMEL 
KLASSE 29  OUDE EN JONGE POPPEN INTENSIEF                                                                                            KLASSE 59  OUDE EN JONGE POPPEN INTENSIEF 
1 KOENDERINK  G 1  
2   2  
3   3  
4   4  
5   5  
6   6  
7   7  
KLASSE 30  OUDE EN JONGE POPPEN SCHIMMEL                                                                                            KLASSE 60  OUDE EN JONGE POPPEN SCHIMMEL

 

7  BESTE

 

CHAMPION CLASS                                                                             NOVICE CLASS

11-1 GERRITS  J 42-2 HOORN  P
16-17 GERRITS  J 43-3 DIELEN  M
15-7 KOENDERINK  G 38-10 BOR  VAN DE  P
13-18 GERRITS  J 44-7 HOORN  P
7-1 DIESVELD  J 36-5 BOR  VAN DE  P
6-8 WIJNHOVEN  K 55-1 HELVOORT  VAN  J
9-3 GERRITS  J 46-2 HOORN  P

 

 

Jos Gerrits ontvangt de felicitaties van Anne Houtkooper en Gerard Koenderink.

Peter Hoorn ontvangt de felicitaties van Anne Houtkooper en Gerard Koenderink.

 

LANCASHIRE

 

KLASSE 61  COPPY ( KUIF ) JONGE MANNEN EN POPPEN  16 INZENDINGEN                                           KLASSE 62  PLAINHEAD ( GLADKOP ) JONGE MANNEN EN POPPEN  12 INZENDINGEN
1 BREMER  H 1 BAAREN  VAN  T
2 BREMER  H 2 STEVENS  H
3 BOONS  J 3 KOENDERINK  G
4 BORN  VAN DEN  W 4 STEVENS  H
5 DIELEN  M 5 BORN  VAN DEN  W
6 STEVENS  H 6 BORN  VAN DEN  W
7 KOENDERINK  G 7 DIELEN  M
KLASSE 63 COPPY + PLAINHEAD INTENSIEF JONGE MANNEN EN POPPEN                                            KLASSE 64 COPPY + PLAINHEAD BONT JONGE MANNEN EN POPPEN  8 INZENDINGEN
1   1 STEVENS  H
2   2 KOENDERINK  G
3   3 STEVENS  H
4   4 BORN  VAN DEN  W
5   5 BREMER  H
6   6 DIELEN  M
7   7 BORN  VAN DEN  W
KLASSE 65 COPPY + PLAINHEAD WIT JONGE MANNEN EN POPPEN                                                        KLASSE 66  COPPY + PLAINHEAD OVERJARIG MANNEN EN POPPEN  10 INZENDINGEN
1 KOENDERINK  G 1 DIELEN  M
2 VERHOFSTAD  S 2 DIELEN  M
3 BAAREN  VAN  T 3 BREMER  H
4 VERHOFSTAD  S 4 BREMER  H
5   5 BAAREN  VAN  T
6   6 BAAREN  VAN  T
7   7 DIELEN  M

 

Van links naar rechts; Henk Bremer, Hans Stevens, keurmeester Cees Berrens, Marko Dielen, Gerard Koenderink en Ton van Baaren.

DE WINNAARS

 

22e  SHOW 2016

 

  KLASSE KOOI NAAM
BESTE YORKSHIRE 11 1 GERRITS  J
BESTE CHAMPION 11 1 GERRITS  J
BESTE CHAMPION OPPOSITE SEX 13 18 GERRITS  J
BESTE NOVICE 42 2 HOORN  P
BESTE NOVICE OPPOSITE SEX 43 3 DIELEN  M
BESTE VETSTOF 38 10 BOR  VAN DE  P
BESTE GROEN EN GROENBONT 11 1 GERRITS  J
BESTE CINNAMON 22 1 KOENDERINK  G
BESTE WIT, WITBONT, BLAUW EN CINNAMON MET WIT 55 1 HELVOORT VAN  J
BESTE GROEN ( NIET ROOD OPGEVOERD ) 29 1 KOENDERINK  G
BESTE LANCASHIRE 66 10 DIELEN  M
BESTE LANCASHIRE COPPY 66 10 DIELEN  M
BESTE LANCASHIRE PLAINHEAD 64 5 STEVENS  H
BESTE COPPY JONGE MANNEN EN POPPEN 61 1 BREMER  H
BESTE PLAINHEAD JONGE MANNEN EN POPPEN 62 5 BAAREN VAN  T
BESTE COPPY + PLAINHEAD INTENSIEF JONGE MANNEN EN POPPEN - - -
BESTE COPPY + PLAINHEAD BONT JONGE MANNEN EN POPPEN 64 5 STEVENS  H
BESTE COPPY + PLAINHEAD WIT JONGE MANNEN EN POPPEN 65 2 KOENDERINK  G
BESTE COPPY + PLAINHEAD OVERJARIG MANNEN EN POPPEN 66 10 DIELEN  M