Op zaterdag 16 November 2013 heeft de Nederlandse Yorkshire en Lancashire club haar jaarlijkse show georganiseerd bij cafe de Oude Molen in Haaksbergen.

Er waren dit jaar totaal 255  Yorkshires  -  138 Champion en 117 Novice  -  en 79  Lancashires ingezonden door de liefhebbers.

De Yorkshires werden door Keith Williams op Engelse wijze geplaatst en de Lancashires werden gekeurd door G. van Heerewaarden en R. Grefhorst.

 

 

Keith Williams keurt de Yorkshires.

 

YORKSHIRES

 

CHAMPION CLASS

 

VETSTOF GEEL  MET EVENTUEEL EEN TECHNISCHE PLEK

KLASSE    1        OUDE MANNEN INTENSIEF

KLASSE    2        OUDE MANNEN SCHIMMEL

1            Laarman R.J.J.

2            Koenderink  G

3            Fiumarelli    D

KLASSE    3        OUDE POPPEN INTENSIEF

1            Diesveld    J

2            Houtkooper  A

3            Koenderink  G

KLASSE    4        OUDE POPPEN SCHIMMEL

1             Houtkooper  A

KLASSE    5        JONGE MANNEN INTENSIEF    

1            Diesveld    J

2            Versluis  R

3            Diesveld    J

4            Gerrits  J

5            Laarman R.J.J.

6            Klok    H

KLASSE    6        JONGE MANNEN SCHIMMEL    9 INZENDINGEN

1            Laarman R.J.J.

2            Klok    H 

3            Diesveld    J

4            Diesveld    J

5            Versluis  R

6            Houtkooper  A

7            Klok    H 

KLASSE    7        JONGE POPPEN INTENSIEF    9  INZENDINGEN

1            Klok    H

2            Laarman R.J.J.

3            Laarman R.J.J.

4            Koenderink  G

5            Laarman R.J.J.

6            Koenderink  G

7            Versluis  R

KLASSE    8        JONGE POPPEN SCHIMMEL    13  INZENDINGEN

1            Klok    H

2            Koenderink  G

3            Laarman R.J.J.

4            Laarman R.J.J.

5            Klok    H

6            Versluis  R

7            Laarman R.J.J.

 

De inzenders volgen de keuring van de Yorkshires.

 

GROEN EN GROENBONT       

KLASSE    9        OUDE MANNEN INTENSIEF

1            Laarman R.J.J.

KLASSE    10        OUDE MANNEN SCHIMMEL

1            Koenderink  G

KLASSE    11        OUDE POPPEN INTENSIEF

1            Laarman R.J.J.

2            Diesveld  J

3            Laarman R.J.J.

4            Houtkooper  A         

KLASSE    12        OUDE POPPEN SCHIMMEL

1            Gerrits  J

2            Houtkooper  A    

3            Laarman R.J.J.

KLASSE    13        JONGE MANNEN INTENSIEF    22  INZENDINGEN

1             Klok    H

2            Gerrits  J

3            Gerrits  J

4            Diesveld  J

5            Laarman R.J.J.

6            Klok    H

7            Laarman R.J.J.

KLASSE    14        JONGE MANNEN SCHIMMEL    20  INZENDINGEN

1            Laarman R.J.J.

2            Klok    H

3            Klok    H

4            Gerrits  J

5            Koenderink  G

6            Keuttiens  R

7            Diesveld  J

KLASSE    15        JONGE POPPEN INTENSIEF    19  INZENDINGEN

1            Laarman R.J.J.

2            Koenderink  G

3            Laarman R.J.J.

4            Diesveld  J

5            Laarman R.J.J.

6            Klok    H

7            Versluis  R

KLASSE    16        JONGE POPPEN SCHIMMEL    16  INZENDINGEN

1            Klok  H

2            Laarman R.J.J.

3            Laarman R.J.J.

4            Laarman R.J.J.

5            Koenderink  G

6            Koenderink  G

7            Koenderink  G

BRUIN EN BRUINBONT

KLASSE    22        JONGE POPPEN SCHIMMEL

1            Diesveld    J

WIT,WITBONT,BLAUW,CINNAMON MET WIT

KLASSE    26        JONGE  POPPEN INTENSIEF EN SCHIMMEL

1            Keuttiens    R

GROEN  ( NIET ROOD OPGEVOERD )

 

GEEN INZENDING

 

 

 

NOVICE CLASS

 

VETSTOF GEEL MET EVENTUEEL EEN TECHNISCHE PLEK

 

KLASSE    32        OUDE MANNEN SCHIMMEL

1            Salmon    C

2            Bernsen    J.H.

3            van Baaren    A.J.B.

KLASSE    34        OUDE POPPEN SCHIMMEL

1            Lammers    B

KLASSE    35        JONGE MANNEN INTENSIEF    15  INZENDINGEN

1            Wijnhoven K

2            Wijnhoven K

3            Stevens    A.J.

4            van Klink  D

5            Salmon    C

6            van Klink  D

7            van Klink  D

KLASSE    36        JONGE MANNEN SCHIMMEL    13 INZENDINGEN

1            Wijnhoven  K

2            van Klink  D

3            van Baaren    A.J.B.

4            Smits    J

5            Koster    G

6            Koster    G

7            Stevens    A.J.

KLASSE    37        JONGE POPPEN INTENSIEF

1            Salmon    C

2            Stevens    A.J.

3            Lammers  T

4            Lammers  T

5            Wijnhoven  K

6            Koster    G

 

KLASSE    38        JONGE POPPEN SCHIMMEL    8 INZENDINGEN

1            van Klink  D

2            Wijnhoven  K

3            Smits    J

4            Wijnhoven  K

5            van Baaren    A.J.B.

6            Stevens    A.J.

7            Koster    G

 

 

GROEN EN GROENBONT

 

KLASSE    39        OUDE MANNEN INTENSIEF

1            Claesen    J

2            Lammers  B

KLASSE    40        OUDE MANNEN SCHIMMEL

1            Salmon    C

2            Bernsen    J.H.

3            Lammers  B

4            Stevens    A.J.

 

KLASSE    41        OUDE POPPEN INTENSIEF

1            Salmon    C

2            van Baaren    A.J.B.

KLASSE    42        OUDE POPPEN SCHIMMEL

1            van Baaren    A.J.B.

2            Bol    W.B.A.

3            Bernsen    J.H.

4            Lammers  B

 

KLASSE    43        JONGE MANNEN INTENSIEF    14  INZENDINGEN      

1            Wijnhoven  K

2            Wijnhoven  K

3            Wijnhoven  K

4            Bol    W.B.A.

5            Salmon    C

6            van Klink  D

7            Salmon    C

KLASSE    44        JONGE MANNEN SCHIMMEL    15  INZENDINGEN

1            Salmon    C

2            Wijnhoven  K

3            Stevens    A.J.

4            van Klink  D

5            Bol    W.B.A.

6            van Klink  D 

7            Wijnhoven  K

KLASSE    45        JONGE POPPEN INTENSIEF   

1            Wijnhoven  K

2            Koster    G

3            Dielen    M

4            Salmon    C

5            Salmon    C

6            Dielen    M

7            Lammers    B

KLASSE    46        JONGE POPPEN SCHIMMEL    12  inzendingen

1            Wijnhoven  K

2            Bernsen    J.W.

3            Lammers    T

4            Stevens    A.J.

5            Bernsen    J.W.

6            Dielen    M

7            Smits    J

BRUIN EN BRUINBONT

KLASSE    51        JONGE POPPEN INTENSIEF

1            Claesen    J

2            Wijnhoven  K

KLASSE    52        JONGE POPPEN  SCHIMMEL

1            Claesen    J

WIT,WITBONT,BLAUW,CINNAMON MET WIT

KLASSE    55        JONGE MANNEN INTENSIEF & SCHIMMEL

1            Claesen    J

2            Claesen    J

3            Koster    G

KLASSE    56        JONGE POPPEN INTENSIEF & SCHIMMEL

1            Claesen    J

2            van Baaren    A.J.B.

GROEN  ( NIET ROOD OPGEVOERD )

KLASSE    60        OUDE EN JONGE POPPEN  SCHIMMEL

1            Dielen    M

 

 

 

 

 

Voorzitter Anne Houtkooper ( NYLC ) feliciteert voorzitter Keith Williams ( YCC ) met de keuring.

 

 

DE 7 BESTE

CHAMPIONS CLASS

 

                                                                                                                        

                                                                                1        KLOK    H

                                                                                2        LAARMAN    R.J.J.

                                                                                3        LAARMAN    R.J.J.

                                                                                4        KLOK    H

                                                                                5        KLOK    H

                                                                                6        LAARMAN    R.J.J.

                                                                                7        KOENDERINK    G

 

 

 

 

De winnaars bij de Yorkshires, van Links naar Rechts H.Klok, G.Koenderink, R.Laarman, K.Wijnhoven, J.Gerrits ( Claesen J ) en C.Salmon. 

 

 

NOVICE CLASS

 

                                                                                1        WIJNHOVEN    K

                                                                                2        WIJNHOVEN    K

                                                                                3        CLAESEN    J

                                                                                4        WIJNHOVEN    K

                                                                                5        CLAESEN    J

                                                                                6        SALMON    C

                                                                                7        SALMON    C

 

 

   

 

 

 

BESTE YORKSHIRE                                                            WIJNHOVEN    K

BESTE CHAMPION                                                             KLOK    H

BESTE CHAMPION OPPOSITE SEX                                LAARMAN    R.J.J.

BESTE NOVICE                                                                    WIJNHOVEN    K

BESTE NOVICE OPPOSITE SEX                                       CLAESEN    J

BESTE VETSTOF ( GEEL )                                                 KLOK    H

BESTE GROEN EN GROENBONT                                     WIJNHOVEN    K

BESTE CINNAMON                                                              CLAESEN    J

BESTE WIT, WITBONT  BLAUW                                        CLAESEN    J

BESTE GROEN ( NIET ROOD OPGEVOERD )                  DIELEN    M

 

 

 

 

Karel Wijnhoven en Keith Williams samen met de mooiste Yorkshire van de show.

 

 

LANCASHIRES

 

 

De keurmeesters R.Grefhorst ( achtergrond ) en G.van Heerewaarden ( voorgrond ) 

KLASSE    61        LANCASHIRE KUIF JONGE MANNEN EN POPPEN

27 INZENDINGEN            WINNAAR  H. KLOK             94 PUNTEN

1                    KLOK    H

2                    KLOK    H

3                    KLOK    H

4                    KLOK    H

5                    KOENDERINK    G

6                    BREMER    H

7                    DIELEN    M

KLASSE    62        LANCASHIRE GLADKOP JONGE MANNEN EN POPPEN

20  INZENDINGEN            WINNAAR  H.BREMER       94  PUNTEN

1                    BREMER    H

2                    KLOK    H

3                    KOENDERINK    G

4                    KLOK    H

5                    BREMER    H

6                    DAANEN    A.J.

7                    DIELEN    M

KLASSE    63        LANCASHIRE KUIF EN GLADKOP INTENSIEF, JONGE MANNEN EN POPPEN

03  INZENDINGEN            WINNAAR  M.DIELEN         92  PUNTEN

1                    DIELEN    M

2                    DIELEN    M

3                    DIELEN    M

KLASSE    64        LANCASHIRE KUIF EN GLADKOP BONT, JONGE MANNEN EN POPPEN

06  INZENDINGEN            WINNAAR  M.DIELEN         94  PUNTEN

1                    DIELEN    M

2                    DIELEN    M

3                    DIELEN    M

4                    STEVENS    A.J.

5                    BREMER    H

6                    KOENDERINK    G

KLASSE    65        LANCASHIRE KUIF EN GLADKOP WIT, JONGE MANNEN EN POPPEN

11  INZENDINGEN              WINNAAR  H. BREMER     93  PUNTEN

1                    BREMER    H

2                    VAN  BAAREN    A.J.B.

3                    DIELEN    M

4                    DIELEN    M

5                    DIELEN    M

6                    DIELEN    M

7                    VAN  BAAREN    A.J.B.

KLASSE    66        LANCASHIRE KUIF EN GLADKOP, OVERJARIGE MANNEN EN POPPEN

08  INZENDINGEN               WINNAAR  H. BREMER     94  PUNTEN

1                    BREMER    H

2                    DAANEN    A.J.

3                    KLOK    H

4                    DAANEN    A.J.

5                    STEVENS    A.J.

6                    BREMER    H

7                    BREMER    H

 

 

 

 

 

De winnaars bij de Lancashires, H. Klok ( links ) , H.Bremer ( midden ) en M. Dielen ( rechts )

 

 

 

De mooiste Lancashire.