Op zaterdag 17 November 2012 heeft de Nederlandse Yorkshire en Lancashire club haar jaarlijkse show georganiseerd bij cafe de Oude Molen in Haaksbergen.

Er waren dit jaar totaal 226  Yorkshires  en 72  Lancashires ingezonden door de liefhebbers.

De Yorkshires werden door David Scullion op Engelse wijze geplaatst en de lancashires werden gekeurd door G. van Heerewaarden en R. Grefhorst.

 

Darren Scullion keurt de Yorkshires.

YORKSHIRES

 

CHAMPION CLASS

 

VETSTOF GEEL  MET EVENTUEEL EEN TECHNISCHE PLEK

KLASSE    1        OUDE MANNEN INTENSIEF

1            Vanoverschelde  L

2            Koenderink  G

3            Laarman  R

KLASSE    2        OUDE MANNEN SCHIMMEL

1            Bekaert  A

2            Koenderink  G

KLASSE    3        OUDE POPPEN INTENSIEF

1            Koenderink  G

2            Houtkooper  A

3            Diesveld  J

4            Versluis  R

KLASSE    4        OUDE POPPEN SCHIMMEL

1            Bekaert  A

2            Versluis  R

3            Houtkooper  A

KLASSE    5        JONGE MANNEN INTENSIEF    7 INZENDINGEN

1            Gerrits  J

2            Vanoverschelde  L

3            Versluis  R

4            Koenderink  G

5            Koenderink  G

6            Versluis  R

7            Koenderink  G

KLASSE    6        JONGE MANNEN SCHIMMEL    14 INZENDINGEN

1            Bekaert  A

2            Bekaert  A

3            Bekaert  A

4            Gunst  R

5            Bekaert  A

6            Gerrits  J

7            Koenderink  G

KLASSE    7        JONGE POPPEN INTENSIEF    7  INZENDINGEN

1            Diesveld J

2            Koenderink  G

3            Versluis  R

4            Versluis  R

5            Vanoverschelde  L

6            Laarman  R

7            Koenderink  G

KLASSE    8        JONGE POPPEN SCHIMMEL    12  INZENDINGEN

1            Bekaert  A

2            Laarman R

3            Laarman  R

4            Koenderink  G

5            Gerrits  J

6            Koenderink  G

7            Gunst  R

 

 

 

GROEN EN GROENBONT       

KLASSE    9        OUDE MANNEN INTENSIEF

1            Bekaert  A

2            Gerrits  J

3            Diesveld  J

4            Laarman  R

5            Vanoverschelde  L

KLASSE    10        OUDE MANNEN SCHIMMEL

1            Gerrits  J

2            Laarman  R

KLASSE    11        OUDE POPPEN INTENSIEF

1            Gerrits  J

2            Laarman  R

3            Laarman  R

4            Houtkooper  A

5            Diesveld  J

KLASSE    12        OUDE POPPEN SCHIMMEL

1            Laarman  R

KLASSE    13        JONGE MANNEN INTENSIEF    21  INZENDINGEN

1            Diesveld  J

2            Gerrits  J

3            Laarman  R

4            Bekaert  A

5            Versluis  R

6            Koenderink  G

7            Diesveld  J

KLASSE    14        JONGE MANNEN SCHIMMEL    22  INZENDINGEN

1            Gerrits  J

2            Laarman  R

3            Bekaert  A

4            Gunst  R

5            Gunst  R

6            Vanoverschelde  L

7            Laarman  R

KLASSE    15        JONGE POPPEN INTENSIEF    15  INZENDINGEN

1            Diesveld  J

2            Laarman  R

3            Laarman  R

4            Laarman  R

5            Gerrits  J

6            Vanoverschelde  L

7            Diesveld  J

KLASSE    16        JONGE POPPEN SCHIMMEL    15  INZENDINGEN

1            Gerrits  J

2            Klok  H

3            Laarman  R

4            Vanoverschelde  L

5            Gunst  R

6            Laarman  R

7            Vanoverschelde  L

BRUIN EN BRUINBONT

KLASSE    22        JONGE POPPEN SCHIMMEL

1            Klok  H

2            Diesveld  J

WIT,WITBONT,BLAUW,CINNAMON MET WIT

KLASSE    23        OUDE MANNEN INTENSIEF EN SCHIMMEL

1            Koenderink  G

KLASSE    24        OUDE POPPEN INTENSIEF EN SCHIMMEL

1            Koenderink  G

GROEN  ( NIET ROOD OPGEVOERD )

KLASSE    28        OUDE & JONGE MANNEN SCHIMMEL

1            Albers R

 

 

NOVICE CLASS

 

VETSTOF GEEL MET EVENTUEEL EEN TECHNISCHE PLEK

 

KLASSE    35        JONGE MANNEN INTENSIEF

1            van den Brink  C

2            van Klink  D

3            Wijnhoven K

4            van Klink  D

5            van Klink  D

6            Doornhegge B

7            Lammers T

KLASSE    36        JONGE MANNEN SCHIMMEL    19 INZENDINGEN

1            van Klink  D

2            van den Brink  C

3            Wijnhoven  K

4            van Klink  D

5            van Klink  D

6            van Baaren  A

7            Lammers  T

KLASSE    37        JONGE POPPEN INTENSIEF

1            Wijnhoven  K

2            van Baaren  A

KLASSE    38        JONGE POPPEN SCHIMMEL    9 INZENDINGEN

1            van den Brink  C

2            Wijnhoven  K

3            Rikken  H

4            Dielen  M

5            Lammers  T

6            Rikken  H

7            Rikken  H

 

GROEN EN GROENBONT

 

KLASSE    39        OUDE MANNEN INTENSIEF

1            Dielen  M

2            Dielen  M

3            Lammers  B

KLASSE    41        OUDE POPPEN INTENSIEF

1            van Baaren  A

2            Lammers  B

KLASSE    43        JONGE MANNEN INTENSIEF    8  INZENDINGEN      

1            Dielen  M\

2            Lammers  T

3            Lammers  T

4            Rikken  H

5            Wijnhoven  K

6            Wijnhoven  K

7            van Klink  D

KLASSE    44        JONGE MANNEN SCHIMMEL    10  INZENDINGEN

1            Wijnhoven  K

2            Doornhegge B

3            Lammers  B

4            Rikken  H

5            Wijnhoven  K

6            Rikken  H

7            Stevens  H

KLASSE    45        JONGE POPPEN INTENSIEF   

1            van Baaren  A

2            Wijnhoven  K

3            Rikken  H

4            van Baaren  A

5            Rikken  H

6            Wijnhoven  K

KLASSE    46        JONGE POPPEN SCHIMMEL    10  inzendingen

1            Doornhegge B

2            Wijnhoven  K

3            van Baaren  A

4            Wijnhoven  K

5            Rikken  H

6            Stevens  H

7            Rikken  H

BRUIN EN BRUINBONT

KLASSE    51        JONGE POPPEN INTENSIEF

1            van Klink  D

2            Wijnhoven  K

WIT,WITBONT,BLAUW,CINNAMON MET WIT

KLASSE    55        JONGE MANNEN INTENSIEF & SCHIMMEL

1            Dielen  M

2            Dielen  M

3            van den Berg  M

KLASSE    56        JONGE POPPEN INTENSIEF & SCHIMMEL

1            Dielen  M

2            Dielen  M

 

DE 7 BESTE

CHAMPIONS CLASS

 

1        GERRITS  J

  2        DIESVELD J

3        GERRITS  J

  4        BEKAERT  A

  5        BEKAERT  A

          6        KOENDERINK  G

      7        KLOK  H          

 

 

 

 

Van boven naar beneden, de winnende vogel van Jos Gerrits, Jos Gerrits en Cor van den Brink en nogmaals met David Scullion.

 

NOVICE CLASS

 

        1        VAN DEN  BRINK  C

2        WIJNHOVEN  K

 3        VAN BAAREN  A

       4         VAN DEN BRINK  C

5        VAN KLINK  D    

6        VAN KLINK  D    

7        DIELEN  M          

 

 

LANCASHIRES

 

 

 

KLASSE    61        LANCASHIRE KUIF JONGE MANNEN EN POPPEN

30 INZENDINGEN            WINNAAR H. BREMER       94 PUNTEN

KLASSE    62        LANCASHIRE GLADKOP JONGE MANNEN EN POPPEN

17  INZENDINGEN            WINNAAR  M. DIELEN        93  PUNTEN

KLASSE    64        LANCASHIRE KUIF EN GLADKOP BONT, JONGE MANNEN EN POPPEN

14  INZENDINGEN            WINNAAR  H. KLOK            93  PUNTEN

KLASSE    65        LANCASHIRE KUIF EN GLADKOP WIT, JONGE MANNEN EN POPPEN

8  INZENDINGEN               WINNAAR  H. BREMER     93  PUNTEN

KLASSE    66        LANCASHIRE KUIF EN GLADKOP, OVERJARIGE MANNEN EN POPPEN

3  INZENDINGEN                WINNAAR  H. KLOK           92  PUNTEN

 

 

 

 

Van links naar rechts:

keurmeester  G. van Heerewaarden, Marko Dielen, Henk Bremer, keurmeester  R.Grefhorst en Helmuth Klok.