Op zaterdag 19 November 2011 heeft de Nederlandse Yorkshire en Lancashire Club haar jaarlijkse show gehouden in cafe de olde Molen in Haaksbergen met een inzending van  201 Yorkshires ( 127 Champion en  74 Novice ) en 28 Lancashires.

De Yorkshires werden ditmaal door de Heer Ron Greaves  geplaatst en de Lancashires werden  door Joop Willink beoordeeld.

 

YORKSHIRES

 

Ron Greaves beoordeeld de Yorkshires.

 

CHAMPION CLASS

 

VETSTOF GEEL MET EVENTUEEL EEN TECHNISCHE PLEK

 

KLASSE 1        OUDE MANNEN INTENSIEF   

1                Vandenhaute, R.

2                Geldof, Y.

3                Gerrits, J.

4                Houtkooper, A.J.

 

KLASSE  2        OUDE MANNEN SCHIMMEL   

KLASSE  3        OUDE POPPEN INTENSIEF    

1                Gerrits, J.

 

KLASSE  4        OUDE POPPEN SCHIMMEL    

1                Gerrits, J.

2                Houtkooper,A.J.

3                Vandenhaute,R.

 

KLASSE  5        JONGE MANNEN INTENSIEF    ,    9 INZENDINGEN

1                Geldof,Y.

2                Geldof,Y.

3                Geldof,Y.

4                Koenderink,G.

5                Koenderink,G.

6                Houtkooper,A.J.

7                Gerrits,J.

 

KLASSE  6        JONGE MANNEN SCHIMMEL    ,    8 INZENDINGEN

1                Koenderink,G.

2                Koenderink,G.

3                Geldof,Y.

4                Koenderink,G.

5                Albers,R.

6                Vanoverschelde,L.

7                Albers,R.

 

KLASSE  7        JONGE POPPEN INTENSIEF  

1                Gerrits,J.

2                Koenderink,G.

3                Koenderink,G.

4                Vandenhaute,R.

5                Vandenhaute,R.

6                Koenderink,G.

 

KLASSE  8        JONGE POPPEN SCHIMMEL    ,    8 INZENDINGEN

1                Gerrits,J.

2                Koenderink,G.

3                Geldof,Y.

4                Laarman,R.

5                Koenderink,G.

6                Vanoverschelde,L.

7                Vandenhaute,R.

 

GROEN EN GROENBONT

 

KLASSE  9        OUDE MANNEN INTENSIEF   

1                Laarman,R.

2                Geldof,Y.

3                Gerrits,J.

4                Laarman,R.

 

KLASSE  10        OUDE MANNEN SCHIMMEL    ,    10 INZENDINGEN

1                Houtkooper,A.J.

2                Diesveld,J.

3                Geldof,Y.

4                Geldof,Y.

5                Laarman,R.

6                Vandenhaute,R.

7                Geldof,Y.

 

KLASSE  11        OUDE POPPEN INTENSIEF   

1                Laarman,R.

2                Laarman,R.

3                Houtkooper,A.J.

 

KLASSE  12        OUDE POPPEN SCHIMMEL   

1                Laarman,R.

2                Laarman,R.

3                Gerrits,J.

4                Houtkooper,A.J.

5                Houtkooper,A.J.

 

KLASSE  13        JONGE MANNEN INTENSIEF    ,    13 INZENDINGEN

1                Laarman,R.

2                Diesveld,J.

3                Diesveld,J.

4                Geldof,Y.

5                Vanoverschelde,L.

6                Laarman,R.

7                Koenderink,G.

 

KLASSE  14        JONGE MANNEN SCHIMMEL    ,    17 INZENDINGEN

1                Diesveld,J.

2                Laarman,R.

3                Gerrits,J.

4                Koenderink,G.

5                Geldof,Y.

6                Laarman,R.

7                Gerrits,J.

 

KLASSE  15        JONGE POPPEN INTENSIEF    ,    17 INZENDINGEN

1                Diesveld,J.

2                Vanoverschelde,L.

3                Laarman,R.

4                Laarman,R.

5                Geldof,Y.

6                Diesveld,J.

7                Diesveld,J.

 

KLASSE  16        JONGE POPPEN SCHIMMEL    ,    11 inzendingen

1                Geldof,Y.

2                Laarman,R.

3                Vanoverschelde,L.

4                Diesveld,J.

5                Vandenhaute,R.

6                Houtkooper,A.J.

7                Gerrits,J.

 

BRUIN EN BRUINBONT  (  CINNAMON  )

 

KLASSE  17        OUDE MANNEN INTENSIEF EN SCHIMMEL  

KLASSE  18        OUDE POPPEN INTENSIEF EN SCHIMMEL

1                Koenderink,G.

 

KLASSE  19        JONGE MANNEN INTENSIEF

KLASSE  20        JONGE MANNEN SCHIMMEL

KLASSE  21        JONGE POPPEN INTENSIEF

KLASSE  22        JONGE POPPEN SCHIMMEL

 

WIT,WITBONT,BLAUW EN CINNAMON MET WIT

 

KLASSE  23        OUDE MANNEN INTENSIEF EN SCHIMMEL

KLASSE  24        OUDE POPPEN INTENSIEF EN SCHIMMEL

KLASSE  25        JONGE MANNEN INTENSIEF EN SCHIMMEL

1                Geldof,Y.

2                Koenderink,G.

3                Koenderink,G.

 

KLASSE  26        JONGE POPPEN INTENSIEF EN SCHIMMEL

1                Koenderink,G.

2                Koenderink,G.

3                Koenderink,G.

 

GROEN ( NIET ROOD OPGEVOERDE VOGELS )

 

KLASSE  27        OUDE EN JONGE MANNEN INTENSIEF 

1                Vandenhaute,R.

 

KLASSE  28        OUDE EN JONGE MANNEN SCHIMMEL

KLASSE  29        OUDE EN JONGE POPPEN INTENSIEF

1                Gerrits,J.

 

KLASSE  30        OUDE EN JONGE POPPEN SCHIMMEL

De liefhebbers kunnen de verrichtingen van de keurmeester volgen en met elkaar bespreken.

 

NOVICE CLASS

 

VETSTOF GEEL MET EVENTUEEL EEN TECHNISCHE PLEK

 

KLASSE  31        OUDE MANNEN INTENSIEF

1                van den Berg,M.

 

KLASSE  32        OUDE MANNEN SCHIMMEL

1                van den Berg,M.

 

KLASSE  33        OUDE POPPEN INTENSIEF

1                van den Berg,M.

 

KLASSE  34        OUDE POPPEN SCHIMMEL

1                Claesen,J.

 

KLASSE  35        JONGE MANNEN INTENSIEF    ,    8 INZENDINGEN

1                van den Brink,C.

2                van den Brink,C.

3                van Klink,D.

4                van Klink,D.

5                van Klink,D.

6                Rikken,H.

7                Wijnhoven,K.

 

KLASSE  36        JONGE MANNEN SCHIMMEL    ,    11 INZENDINGEN

1                Versluis,R.

2                van Klink,D.

3                Rikken,H.

4                van Klink,D.

5                van den Brink,C.

6                van klink,D.

7                van den Brink,C.

 

KLASSE  37        JONGE POPPEN INTENSIEF

1                Versluis,R.

2                van Klink,D.

3                van den Brink,C.

4                van den Brink,C.

5                Wijnhoven,K.

6                Rikken,H.

 

KLASSE  38        JONGE POPPEN SCHIMMEL

1                Versluis,R.

2                van den Brink,C.

3                Versluis,R.

4                van den Brink,C.

5                Wijnhoven,K.

6                van Klink,D.

 

GROEN EN GROENBONT

 

KLASSE  39        OUDE MANNEN INTENSIEF

1                Versluis,R.

2                van den Berg,M.

 

KLASSE  40        OUDE MANNEN SCHIMMEL

1                Versluis,R.

2                Lammers,B.

3                Claesen,J.

 

KLASSE  41        OUDE POPPEN INTENSIEF

1                Claesen,J.

 

KLASSE  42        OUDE POPPEN SCHIMMEL

KLASSE  43        JONGE MANNEN INTENSIEF    ,    14 INZENDINGEN

1                van klink,D.

2                Dielen,M.

3                van den Brink,C.

4                Versluis,R.

5                van klink,D.

6                Claesen,J.

7                van Baaren,A.J.B.

 

KLASSE  44        JONGE MANNEN SCHIMMEL    ,    8 INZENDINGEN

1                Dielen,M.

2                Wijnhoven,K.

3                van Baaren,A.J.B.

4                van Klink,D.

5                Wijnhoven,K.

6                van Baaren,A.J.B.

7                Claesen,J.

 

KLASSE  45        JONGE POPPEN INTENSIEF

1                van Baaren,A.J.B.

2                Wijnhoven,K.

3                Dielen,M.

4                Versluis,R.

 

KLASSE  46        JONGE POPPEN SCHIMMEL

1                Versluis,R.

2                Wijnhoven,K.

 

BRUIN EN BRUINBONT  ( CINNAMON  )

 

KLASSE  47        OUDE MANNEN INTENSIEF EN SCHIMMEL

KLASSE  48        OUDE POPPEN INTENSIEF EN SCHIMMEL

KLASSE  49        JONGE MANNEN INTENSIEF

1                Claesen,J.

 

KLASSE  50        JONGE MANNEN SCHIMMEL

KLASSE  51        JONGE POPPEN INTENSIEF

KLASSE  52        JONGE POPPEN SCHIMMEL

1                Claesen,J.

 

WIT,WITBONT,BLAUW EN CINNAMON MET WIT

 

KLASSE  53        OUDE MANNEN INTENSIEF EN SCHIMMEL

KLASSE  54        OUDE POPPEN INTENSIEF EN SCHIMMEL

KLASSE  55        JONGE MANNEN INTENSIEF EN SCHIMMEL

1                Bremer,H

2                Dielen,M

 

KLASSE  56        JONGE POPPEN INTENSIEF EN SCHIMMEL

1                Claesen,J.

 

GROEN  ( NIET ROOD OPGEVOERDE VOGELS  )

 

KLASSE  57        OUDE EN JONGE MANNEN INTENSIEF

KLASSE  58        OUDE EN JONGE MANNEN SCHIMMEL

KLASSE  59        OUDE EN JONGE POPPEN INTENSIEF

KLASSE  60        OUDE EN JONGE POPPEN SCHIMMEL

 

 

DE 7 BESTE CHAMPION

 

NR    KLASSE/KOOI

1        13 - 8                LAARMAN,R

2        15 - 3                DIESVELD,J.

3        15 - 4                VANOVERSCHELDE,L.

4          7 - 6                GERRITS,J.

5        16 - 9                GELDOF,Y.

6        13 - 6                DIESVELD,J.

7          5 - 7                GELDOF,Y.

 

DE 7 BESTE NOVICE

 

NR    KLASSE/KOOI

1        38 - 5                VERSLUIS,R.

2        43 - 2                VAN KLINK,D.

3        46 - 2                VERSLUIS,R.

4        37 - 6                VERSLUIS,R.

5        40 - 3                VERSLUIS,R.

6        36 - 11               VERSLUIS,R.

7        38 - 8                 VAN DEN BRINK,C.

 

De drie winnaars bij de Novice class, van links naar rechts vanaf G.Koenderink  mevr. R.Versluis,C.van den Brink en D.van Klink.

WINNAARS  YORKSHIRES

 

BESTE YORKSHIRE                    VERSLUIS,R.

BESTE CHAMPION                      LAARMAN,R.

BESTE CHAMPION OPP.SEX    DIESVELD,J.

BESTE NOVICE                             VERSLUIS,R.

BESTE NOVICE OPP.SEX            VAN KLINK,D.

BESTE VETSTOF                            VERSLUIS,R.

BESTE GROEN/GROENBONT     LAARMAN,R.

BESTE CINNAMON                        CLAESEN,J.

BESTE WIT,WITBONT,BLAUW   KOENDERINK,G

BESTE GROEN                                 GERRITS,J.

 

                       

  De winnaars van deze dag bij de Yorkshires, mevr. R.Versluis, keurmeester R.Greaves en R.Laarman.

 

LANCASHIRES

 

Keurmeester Joop Willink bezig met de keuring.

 

 

KLASSE  61        LANCASHIRE KUIF JONGE MANNEN EN POPPEN

9  INZENDINGEN, WINNAAR  KOENDERINK,G.

KLASSE  62        LANCASHIRE GLADKOP JONGE MANNEN EN POPPEN

13  INZENDINGEN, WINNAAR STEVENS,H.  

KLASSE  63        LANCASHIRE KUIF EN GLADKOP INTENSIEF MAN EN POP

GEEN INZENDING.

KLASSE  64        LANCASHIRE KUIF EN GLADKOP BONT MAN EN POP

4  INZENDINGEN,WINNAAR  KOENDERINK,G.  

KLASSE  65        LANCASHIRE MANNEN EN POPPEN OVERJARIG

2  INZENDINGEN, WINNAAR VAN DEN BERG,M.

 

 

 WINNAAR  BESTE  LANCASHIRE

STEVENS,H.

 

 

Naast de voorzitter ( uiterst links ) staan de prijswinnaars bij de Lancashires, van links naar rechts  de heren Koenderink, Stevens en van den Berg.