Op zaterdag 15 November heeft de NYLC haar jaarlijkse show weer gehouden in cafe de oude molen in Haaksbergen.

De Yorkshire werden geplaatst door Harry Ellison  uit Ierland en de Lancashires werden gekeurd door Harrie ter Haar.

 

Op de foto keurmeester Harry Ellison en zijn neef Robert Ellison.

 

YORKSHIRES

CHAMPION CLASS

 

         VETSTOF ( GEEL ) MET EVENTUEEL EEN TECHNISCHE PLEK

 

KLASSE 1                    JONGE MANNEN INTENSIEF              13   INZENDINGEN

 

PLAATS                                NAAM INZENDER

   1                                        J.GELDOF

   2                                        J.GELDOF

   3                                        J.GELDOF

   4                                        G.KOENDERINK

   5                                        R.LAARMAN

   6                                        R.LAARMAN

   7                                        H.KLOK

 

KLASSE 2                    JONGE MANNEN SCHIMMEL              12   INZENDINGEN

 

PLAATS                                NAAM INZENDER

   1                                        J.GERRITS

   2                                        J.GELDOF

   3                                        J.DIESVELD

   4                                        H.KLOK

   5                                        J.GELDOF

   6                                        J.GERRITS

   7                                        G.KOENDERINK

 

KLASSE 3                    JONGE POPPEN INTENSIEF                  7  INZENDINGEN

 

PLAATS                                NAAM INZENDER

   1                                        J.GELDOF

   2                                        R.LAARMAN

   3                                        J.GELDOF

   4                                        J.GELDOF

   5                                        R. VAN AKEN

   6                                        R.VANDENHAUTE

   7                                        J.GERRITS

 

KLASSE 4                    JONGE POPPEN SCHIMMEL               12   INZENDINGEN

 

PLAATS                                NAAM INZENDER

   1                                        J.GERRITS

   2                                        J.GERRITS

   3                                        H.KLOK

   4                                        G.KOENDERINK

   5                                        J.GELDOF

   6                                        R.TIPKER

   7                                        J.GELDOF

 

 

 

 

Enkele inzenders en toeschouwers in de keuringszaal.

 

GROEN EN GROENBONT

 

 

KLASSE 5                     JONGE MANNEN INTENSIEF             17   INZENDINGEN

 

PLAATS                                NAAM INZENDER                  

   1                                        G.KOENDERINK

   2                                        R.LAARMAN

   3                                        G.KOENDERINK

   4                                        R.LAARMAN

   5                                        R.LAARMAN

   6                                        J.GERRITS

   7                                        R.LAARMAN

 

KLASSE 6                    JONGE MANNEN SCHIMMEL              21   INZENDINGEN

 

PLAATS                                NAAM INZENDER

   1                                        R.LAARMAN

   2                                        R.VANDENHAUTE

   3                                        J.GELDOF

   4                                        J.DIESVELD

   5                                        H.KLOK

   6                                        J.GELDOF

   7                                        R.LAARMAN

 

KLASSE 7                    JONGE POPPEN INTENSIEF                18  INZENDINGEN

 

PLAATS                                NAAM INZENDER

   1                                        J.GERRITS

   2                                        J.GELDOF

   3                                        M.DIELEN

   4                                        R.VANDENHAUTE

   5                                        J.GELDOF

   6                                        J.DIESVELD

   7                                        J.DIESVELD

 

KLASSE 8                    JONGE POPPEN SCHIMMEL                18  INZENDINGEN

 

PLAATS                                NAAM INZENDER

   1                                        R.LAARMAN

   2                                        R.LAARMAN

   3                                        R.LAARMAN

   4                                        G.KOENDERINK

   5                                        J.GERRITS

   6                                        R.VANDENHAUTE

   7                                        R.VANDENHAUTE

 

 

BRUIN EN BRUINBONT  ( CINNAMON )

 

KLASSE 9                    JONGE MANNEN INTENSIEF EN SCHIMMEL   

 

GEEN INZENDING

 

KLASSE 10                  JONGE POPPEN INTENSIEF EN SCHIMMEL

 

PLAATS                                NAAM INZENDER

   1                                        J.GERRITS

 

WIT, WITBONT, BLAUW EN CINNAMON MET WIT

 

KLASSE 11                  JONGE MANNEN EN POPPEN,  INTENSIEF EN SCHIMMEL

 

PLAATS                                NAAM INZENDER

   1                                        G.KOENDERINK

 

 

GROEN ( NIET ROOD OPGEVOERD )

 

KLASSE 12                  JONGE MANNEN INTENSIEF EN SCHIMMEL

PLAATS                                NAAM INZENDER

   1                                        R.VANDENHAUTE

 

KLASSE 13                  JONGE POPPEN INTENSIEF EN SCHIMMEL

 

GEEN INZENDING

 

 

 

Het restaurant/ontspanningsgedeelte met aan de linkerzijde ( niet zichtbaar ) de opgestelde vogels.

 

OVERJARIGE VOGELS EIGEN KWEEK

 

KLASSE 14                  ALLE KLEURSLAGEN MANNEN INTENSIEF          8  INZENDINGEN   

 

PLAATS                                NAAM INZENDER

   1                                        H.KLOK

   2                                        J.GELDOF

   3                                        M.DIELEN

   4                                        J.GELDOF

   5                                        R.LAARMAN

   6                                        H.KLOK

   7                                        R.VANDENHAUTE

 

KLASSE 15                  ALLE KLEURSLAGEN MANNEN SCHIMMEL     

 

PLAATS                                NAAM INZENDER

   1                                        R.LAARMAN

   2                                        H.KLOK

   3                                        M.DIELEN

   4                                        R.LAARMAN

   5                                        H.KLOK

   6                                        J.DIESVELD

 

KLASSE 16                  ALLE KLEURSLAGEN POPPEN INTENSIEF

 

PLAATS                                NAAM INZENDER

   1                                        J.GELDOF

   2                                        R.LAARMAN

   3                                        J.GERRITS

   4                                        R.LAARMAN

   5                                        H.KLOK

   6                                        M.DIELEN

 

KLASSE 17                  ALLE KLEURSLAGEN POPPEN SCHIMMEL

 

PLAATS                                INZENDER

   1                                        R.LAARMAN

   2                                        J.GERRITS

   3                                        R.LAARMAN

   4                                        H.KLOK

 

DE 7 BESTE YORKSHIRES

CHAMPION  CLASS

 

PLAATS                                INZENDER                                KLASSE/KOOI

   1                                        G.KOENDERINK                                 5-15

   2                                        J.GELDOF                                            3-2

   3                                        J.GELDOF                                            1-3

   4                                        R.LAARMAN                                      15-5

   5                                        R.LAARMAN                                        8-3

   6                                        R.LAARMAN                                        6-12

   7                                        R.VANDENHAUTE                             6-7

 

 

 

            

De prijswinnaars bij de Yorkshires in de Champion Class van links naar rechts; R.Vandenhaute, G.Koenderink, R.Laarman en J.Geldof.

 

 

NOVICE CLASS

 

VETSTOF ( GEEL ) MET EVENTUEEL EEN TECHNISCHE PLEK

 

 

KLASSE 21                  JONGE MANNEN INTENSIEF

PLAATS                                NAAM INZENDER

    1                                        C. VAN DEN BRINK

    2                                        C. VAN DEN BRINK

    3                                        B.LAMMERS

 

KLASSE 22                   JONGE MANNEN SCHIMMEL

PLAATS                                NAAM INZENDER

    1                                        B.LAMMERS

    2                                        R.VERSLUIS

    3                                        F.HAERENS

    4                                        G.KOSTER

    5                                        C.VAN DEN BRINK

 

KLASSE 23                   JONGE POPPEN INTENSIEF

PLAATS                                NAAM INZENDER

    1                                        B.LAMMERS

 

KLASSE 24                    JONGE POPPEN SCHIMMEL

PLAATS                                NAAM INZENDER

    1                                        F.HAERENS

    2                                        F.HAERENS

    3                                        R.VERSLUIS

    4                                        R.VERSLUIS

    5                                        R.VERSLUIS

    6                                        G.KOSTER

 

Gezicht vanaf het restaurantgedeelte naar de opgestelde wedstrijdvogels. 

 

GROEN EN GROENBONT

 

KLASSE 25                    JONGE MANNEN INTENSIEF            8    INZENDINGEN

PLAATS                                NAAM INZENDER

    1                                        F.HAERENS

    2                                        F.HAERENS

    3                                        R.VERSLUIS

    4                                        C.VAN DEN BRINK

    5                                        R.VERSLUIS

    6                                        J.DIELEMANS

    7                                        R.VERSLUIS

 

KLASSE 26                    JONGE MANNEN SCHIMMEL           14  INZENDINGEN

PLAATS                                NAAM INZENDER

    1                                        F.HAERENS

    2                                        F.HAERENS

    3                                        F.HAERENS

    4                                        G.KOSTER

    5                                        J.DIELEMANS

    6                                        C.VAN DEN BRINK

    7                                        J.DIELEMANS

 

KLASSE 27                    JONGE POPPEN INTENSIEF                 8  INZENDINGEN

PLAATS                                NAAM INZENDER

    1                                        F.HAERENS

    2                                        J.DIELEMANS

    3                                        R.VERSLUIS

    4                                        R.VERSLUIS

    5                                        H.SNIEDERS

    6                                        H.SNIEDERS

    7                                        R.VERSLUIS

 

KLASSE 28                    JONGE POPPEN SCHIMMEL             10  INZENDINGEN 

PLAATS                                NAAM INZENDER

    1                                        F.HAERENS

    2                                        F.HAERENS

    3                                        J.DIELEMANS

    4                                        F.HAERENS

    5                                        J.DIELEMANS

    6                                        R.VERSLUIS

    7                                        H.SNIEDERS

 

BRUIN EN BRUINBONT ( CINNAMON )

 

KLASSE 29                    JONGE MANNEN INTENSIEF EN SCHIMMEL

PLAATS                                NAAM INZENDER

    1                                        G.KOSTER

 

KLASSE 30                    JONGE POPPEN INTENSIEF EN SCHIMMEL 

GEEN INZENDINGEN

 

WIT, WITBONT, BLAUW EN CINNAMON MET WIT

 

KLASSE 31                    JONGE MANNEN EN POPPEN, INTENSIEF EN SCHIMMEL 

PLAATS                                NAAM INZENDER

    1                                        D.VAN KLINK

    2                                        G.KOSTER

    3                                        G.KOSTER

 

GROEN ( NIET ROOD OPGEVOERD )

 

KLASSE 32                    JONGE MANNEN INTENSIEF EN SCHIMMEL

PLAATS                                NAAM INZENDER

    1                                        D.VAN KLINK

    2                                        D.VAN KLINK

    3                                        D.VAN KLINK

    4                                        D.VAN KLINK

    5                                        D.VAN KLINK

    6                                        D.VAN KLINK

    7                                        D.VAN KLINK

 

KLASSE 33                    JONGE POPPEN INTENSIEF EN SCHIMMEL

PLAATS                                NAAM INZENDER

    1                                        D.VAN KLINK

    2                                        D.VAN KLINK

    3                                        D.VAN KLINK

 

 

OVERJARIGE VOGELS   EIGEN KWEEK

 

KLASSE 34                    ALLE KLEURSLAGEN MANNEN INTENSIEF 

PLAATS                                NAAM INZENDER

    1                                        J.DIELEMANS

    2                                        J.DIELEMANS

    3                                        G.KOSTER

 

KLASSE 35                    ALLE KLEURSLAGEN MANNEN SCHIMMEL

PLAATS                                NAAM INZENDER

    1                                        J.DIELEMANS

    2                                        C.VAN DEN BRINK

    3                                        J.DIJKSLAG

    4                                        B.LAMMERS

    5                                        G.KOSTER

 

KLASSE 36                    ALLE KLEURSLAGEN POPPEN INTENSIEF

GEEN INZENDINGEN

 

KLASSE 37                    ALLE KLEURSLAGEN POPPEN SCHIMMEL

PLAATS                                NAAM INZENDER

    1                                        J.DIJKSLAG

    2                                        L.DIJKSLAG

 

 

DE 7 BESTE YORKSHIRES

NOVICE CLASS

PLAATS                                INZENDER                        KLASSE/KOOI

   1                                        F.HAERENS                                25-5

   2                                        F.HAERENS                                28-11

   3                                        F.HAERENS                                24-4

   4                                        F.HAERENS                                24-3

   5                                        C. V/D BRINK                              21-2

   6                                        F.HAERENS                                26-1

   7                                        J.DIELEMANS                            35-5

 

 

LANCASHIRES

 

 

Keurmeester Harrie ter Haar is bezig met het keuren van de Lancashires.

 

COPPY ( KUIF ) JONGE MANNEN EN POPPEN

WINNAAR H.KLOK MET 93 PUNTEN.

 

PLAINHEAD ( GLADKOP ) JONGE MANNEN EN POPPEN

WINNAAR H.KLOK MET 94 PUNTEN.

 

COPPY EN PLAINHEAD INTENSIEF JONGE MANNEN EN POPPEN

WINNAAR H.BREMER MET 90 PUNTEN.

 

COPPY EN PLAINHEAD BONT JONGE MANNEN EN POPPEN

WINNAAR H.KLOK MET 91 PUNTEN.

 

COPPY OVERJARIGE MANNEN EN POPPEN

WINNAAR H.KLOK MET 92 PUNTEN.

 

PLAINHEAD OVERJARIGE MANNEN EN POPPEN

WINNAAR H.KLOK MET 92 PUNTEN.

 

Nogmaals keurmeester Harrie ter Haar.

 

 

DE PRIJSWINNAARS

 

 

Op bovenstaande foto de prijswinnaars van deze dag met van links naar rechts; H.Klok, winnaar Lancashires, Keurmeester Harry Ellisson, G.Koenderink, winnaar Yorkshires Champion Class en F.Haerens, winnaar Yorkshires Novice Class.