Op zaterdag 17 November 2007 heeft de Nederlandse Yorkshire en Lancashire Club haar 13e Internationale show georganiseerd in cafe "de oude molen " te Haaksbergen.

De Yorkshires werden door  keurmeester Steve Dominey op de Engelse wijze geplaatst terwijl de Lancashires door de Hr. C.Berrens met punten werden gewaardeerd.

                                                                               

           Op bovenstaande foto ziet U Steve Dominey bezig met het beoordelen van de Yorkshires.

YORKSHIRES

CHAMPION  CLASS

VETSTOF (GEEL) MET EVENTUEEL EEN TECHNISCHE PLEK

KLASSE 1                        JONGE MANNEN INTENSIEF

PLAATS                            NAAM INZENDER

    1                                                KLOK. H

    2                                                KLOK. H

    3                                                LAARMAN. R

    4                                                GELDOF. Y

    5                                                GELDOF. Y

    6                                                KOENDERINK. G

    7                                                KLOK. H

KLASSE 2                        JONGE MANNEN SCHIMMEL

PLAATS                            NAAM INZENDER

   1                                                BEKAERT. A

   2                                                LAARMAN. R

   3                                                KLOK. H

   4                                                GERRITS. J

   5                                                KOENDERINK. G

   6                                                GELDOF. Y

   7                                                GELDOF. Y

KLASSE 3                        JONGE POPPEN INTENSIEF

PLAATS                            NAAM INZENDER

   1                                                GELDOF. Y

   2                                                GUNST. R

   3                                                LAARMAN. R

   4                                                GUNST. R

   5                                                HOUTKOOPER. A

   6                                                GERRITS. J

   7                                                VANOVERSCHELDE. L

KLASSE 4                        JONGE POPPEN SCHIMMEL

PLAATS                            NAAM INZENDER

   1                                                GERRITS. J

   2                                                LAARMAN. R

   3                                                GERRITS. J

   4                                                GERRITS. J

   5                                                GERRITS. J

   6                                                GELDOF. Y

   7                                                VANOVERSCHELDE. L

 

 

Inzenders volgen de keuring van de Yorkshires.

 

GROEN EN GROENBONT

KLASSE 5                         JONGE MANNEN INTENSIEF

PLAATS                            NAAM INZENDER

    1                                                LAARMAN. R

    2                                                BEKAERT. A

    3                                                GELDOF. Y

    4                                                LAARMAN. R

    5                                                BEKAERT. A

    6                                                LAARMAN. R

    7                                                LAARMAN. R

KLASSE 6                         JONGE MANNEN SCHIMMEL

PLAATS                             NAAM INZENDER

    1                                                DIESVELD. J

    2                                                LAARMAN. R

    3                                                LAARMAN. R

    4                                                BEKAERT. A

    5                                                LAARMAN. R

    6                                                GERRITS. J

    7                                                BEKAERT. A

KLASSE 7                          JONGE POPPEN INTENSIEF

PLAATS                                NAAM INZENDER

    1                                                LAARMAN. R

    2                                                LAARMAN. R

    3                                                LAARMAN. R

    4                                                VANOVERSCHELDE. L

    5                                                GERRITS. J

    6                                                GELDOF. Y

    7                                                KLOK. H

KLASSE 8                           JONGE POPPEN SCHIMMEL

PLAATS                                NAAM INZENDER

    1                                                GERRITS. J

    2                                                BEKAERT. A

    3                                                VANDENHAUTE. R

    4                                                VANDENHAUTE. R

    5                                                LAARMAN. R

    6                                                LAARMAN. R

    7                                                LAARMAN. R

BRUIN EN BRUINBONT ( CINNAMON )

KLASSE 10                         JONGE POPPEN INTENSIEF

PLAATS                                NAAM INZENDER

    1                                                GELDOF. Y

    2                                                DIELEN. M

    3                                                VANOVERSCHELDE. L

    4                                                VANOVERSCHELDE. L

GROEN ( NIET ROOD OPGEVOERD )

KLASSE 12                          JONGE MANNEN INTENSIEF EN SCHIMMEL

PLAATS                                 NAAM INZENDER

    1                                                VANDENHAUTE. R

    2                                                VANDENHAUTE. R

    3                                                VANDENHAUTE. R

OVERJARIGE VOGELS EIGEN KWEEK

KLASSE 14                           ALLE KLEURSLAGEN MANNEN INTENSIEF

PLAATS                                    NAAM INZENDER

    1                                                BEKAERT. A

    2                                                LAARMAN. R

    3                                                DIESVELD. J

    4                                                GELDOF. Y

KLASSE 15                            ALLE KLEURSLAGEN MANNEN SCHIMMEL

PLAATS                                    NAAM INZENDER

    1                                                GUNST. R

    2                                                LAARMAN. R

    3                                                KLOK. H

    4                                                LAARMAN. R

    5                                                KLOK. H

    6                                                GELDOF. Y

    7                                                DIESVELD. J

KLASSE 16                            ALLE KLEURSLAGEN POPPEN INTENSIEF

PLAATS                                    NAAM INZENDER

    1                                                GELDOF. Y

    2                                                LAARMAN. R

    3                                                HOUTKOOPER. A

    4                                                GELDOF. Y

    5                                                KLOK. H

    6                                                HOUTKOOPER. A

KLASSE 17                          ALLE KLEURSLAGEN POPPEN SCHIMMEL

PLAATS                                        NAAM INZENDER

    1                                                GERRITS. J

    2                                                LAARMAN. R

    3                                                GELDOF. Y

 

 

NOVICE CLASS

VETSTOF ( GEEL ) MET EVENTUEEL EEN TECHNISCHE PLEK

KLASSE 21                            JONGE MANNEN INTENSIEF

PLAATS                                        NAAM INZENDER

    1                                                DOORNHEGGE. B

KLASSE 22                            JONGE MANNEN SCHIMMEL

PLAATS                                        NAAM INZENDER

    1                                                VAN DEN BRINK. C

    2                                                DIELEMANS. J

    3                                                DOORNHEGGE. B

KLASSSE 23                         JONGE POPPEN INTENSIEF

PLAATS                                        NAAM INZENDER

    1                                                DIELEMANS. J

KLASSE 24                            JONGE POPPEN SCHIMMEL

PLAATS                                        NAAM INZENDER

    1                                                DOORNHEGGE. B

GROEN EN GROENBONT

KLASSE 25                            JONGE MANNEN INTENSIEF

PLAATS                                        NAAM INZENDER

    1                                                DIELEMANS. J

    2                                                SNIEDERS. H

KLASSE 26                            JONGE MANNEN SCHIMMEL

PLAATS                                        NAAM INZENDER

    1                                                VERSLUIS. R  mevr

    2                                                DIELEMANS. J

    3                                                DIELEMANS. J

    4                                                SNIEDERS. H

KLASSE 27                            JONGE POPPEN INTENSIEF

PLAATS                                        NAAM INZENDER

    1                                                DIELEMANS. J

    2                                                DIELEMANS. J

    3                                                DIELEMANS. J

KLASSE 28                            JONGE POPPEN SCHIMMEL

PLAATS                                        NAAM INZENDER

    1                                                VERSLUIS. R mevr

    2                                                VERSLUIS. R mevr

GROEN ( NIET ROOD OPGEVOERD )

KLASSE 32                            JONGE MANNEN INTENSIEF EN SCHIMMEL

PLAATS                                        NAAM INZENDER

    1                                                KLINK VAN . TH

    2                                                KLINK VAN. TH

    3                                                KLINK VAN. TH

    4                                                KLINK VAN. TH

KLASSE 33                            JONGE POPPEN INTENSIEF EN SCHIMMEL

PLAATS                                        NAAM INZENDER

    1                                                KLINK VAN. TH

    2                                                KLINK VAN. TH

OVERJARIGE VOGELS EIGEN KWEEK

KLASSE 34                            ALLE KLEURSLAGEN MANNEN INTENSIEF

PLAATS                                        NAAM INZENDER

    1                                                KLINK VAN. TH

    2                                                VERSLUIS. R mevr

    3                                                KLINK VAN. TH

 

 

 

 

DE  ZEVEN BESTE YORKSHIRES

 

CHAMPION

 

PLAATS                               INZENDER

    1                                        LAARMAN. R

    2                                        BEKAERT. A

    3                                        GERRITS. J

    4                                        GELDOF. Y

    5                                        LAARMAN. R

    6                                        BEKAERT. A

    7                                        GERRITS. J

 

NOVICE

 

PLAATS                               INZENDER

    1                                        VAN DEN BRINK. C

    2                                        DIELEMANS. J

    3                                        VERSLUIS. R mevr

    4                                        DIELEMANS. J

    5                                        DIELEMANS. J

    6                                        KLINK VAN. TH

    7                                        DOORNHEGGE. B

 

 De winnaars bij de Yorkshires, links de Hr. C.van den Brink en rechts de Hr. R.Laarman.

   

                 LANCASHIRES

 

                                                    

                             De Hr. C.Berrens was de keurmeester van de Lancashires.

                       

Coppy ( kuif ) jonge mannnen en poppen

Winnaar H. Klok met 93 punten.

Plainhead ( gladkop ) jonge mannen en poppen

Winnaar H. Klok met 92 punten.

Coppy en Plainhead bont jonge mannen en poppen

Winnaar H. Klok met 90 punten.

Coppy overjarige mannen en poppen

Winnaar H. Klok met 92 punten.

Plainhead overjarige mannen en poppen

Winnaar H. Klok met 92 punten.

 

DE PRIJSWINNAARS 

 

 

       Van links naar rechts; C. van den Brink, H. Klok, A. Bekaert, Mevr. R. Versluis, R. Laarman, 

                     Y. Geldof, Th. van Klink, B. Doornhegge, voorzitter A. Houtkooper en J. Dielemans.

 

 

Beste Yorkshire                                              R. Laarman

Beste Lancashire                                           H. Klok

Beste Champion                                            R. Laarman

Beste Champion opposite sex                       J. Gerrits

Beste Novice                                                 C. van den Brink

Beste Novice opposite sex                            J. Dielemans

Beste Lancashire Coppy                               H. Klok

Beste Lancashire Plainhead                        H. Klok

                 

 

     Keurmeester Steve Dominey geflankeerd door H. Klok en 

R. Laarman, de Hr. Berrens ontbreekt vanwege verplichtingen elders.