Op zaterdag 18 november 2006 heeft de Nederlandse Yorkshire en Lancashire Club haar jaarlijkse clubshow gehouden in Haaksbergen.

De Yorkshires werden  op Engelse wijze gekeurd door de Hr. G. Mallon en de Lancashires werden met punten gewaardeerd door de Hr. A.D.I. Boog.

Op bovenstaande foto ziet U de Hr. G. Mallon bezig met de keuring.

 

YORKSHIRES

Vetstof ( geel ) met eventueel een technische plek

Klasse 1     jonge mannen intensief           

  Plaats         Naam Inzender                      

    1                Oosterhof D.J.                         

    2                Vadder J.                                    

    3                Oosterhof D.J.                        

    4                Gerrits J.                                  

    5                Bekaert A.                                  

    6                Vanoverschelde L.                      

    7                Gerrits J.              

Klasse 2        Jonge mannen schimmel

Plaats          Naam Inzender

    1                Laarman R.J.J.

    2                Oosterhof D.J.

    3                Laarman R.J.J.

    4                Laarman R.J.J.

    5                Oosterhof D.J.

    6                Vanoverschelde L.

    7                Vandenhaute R.       

Klasse 3        Jonge poppen intensief

Plaats            Naam Inzender

    1                Oosterhof D.J.

    2                Oosterhof D.J.

    3                Oosterhof D.J.

    4                Boog A.D.I.

    5                Vanoverschelde L.

    6                Palsma-van Dellen mevr. A.D.

    7                Vandenhaute R.

Klasse 4        Jonge poppen schimmel 

Plaats            Naam Inzender

    1                Vanoverschelde L.

    2                Oosterhof D.J.

    3                Oosterhof D.J.

    4                Boog A.D.I.

    5                Boog A.D.I.

    6                Oosterhof D.J.

    7                Gerrits J.

Groen en Groenbont

Klasse 5        Jonge mannen intensief

Plaats            Naam Inzender

    1                Laarman R.J.J.

    2                Laarman R.J.J.

    3                Gerrits J.

    4                Koenderink G.

    5                Bekaert A.

    6                Bekaert A.

    7                Laarman R.J.J.

Klasse 6        Jonge mannen schimmel 

Plaats            Naam Inzender

    1                Vadder J.

    2                Bekaert A.

    3                Laarman R.J.J.

    4                Laarman R.J.J.

    5                Gerrits J.

    6                Laarman R.J.J.

    7                Oosterhof D.J.

Klasse 7        Jonge poppen intensief  

Plaats            Naam Inzender

    1                Laarman R.J.J.

    2                Laarman R.J.J.

    3                Dielen M.G.J.

    4                Gerrits J.

    5                Laarman R.J.J.

    6                Laarman R.J.J.

    7                Koenderink G.

Klasse 8        Jonge poppen schimmel 

Plaats            Naam Inzender

    1                Laarman R.J.J.

    2                Oosterhof D.J.

    3                Gerrits J.

    4                Boog A.D.I.

    5                Boog A.D.I.

    6                Vanoverschelde L.

    7                Dielen M.G.J.

Bruin en Bruinbont ( Cinnamon )

Klasse 9        Jonge mannen intensief en schimmel 

Geen inzendingen ontvangen.

Klasse 10        Jonge poppen intensief en schimmel 

Plaats            Naam Inzender

    1                Vanoverschelde L.

    2                Palsma J.

    3                Vanoverschelde L.

    4                Boog A.D.I.

    5                Palsma J.

Wit,witbont,blauw,cinnamon met wit 

Klasse 11        Jonge mannen en poppen intensief en schimmel

Plaats            Naam Inzender

    1                Koenderink G.

    2                Dielen M.G.J.

    3                Dielen M.G.J.

    4                Houtkooper A.J.

    5                Koenderink G.

    6                Dielen M.G.J.

Groen ( niet rood opgevoerd )

Klasse 12        Jonge mannen  intensief en schimmel

Plaats            Naam Inzender

    1                Klink van Th.J.

    2                Klink van Th.J.

    3                Klink van Th.J.

    4                Klink van Th.J.

Klasse 13        Jonge  poppen intensief en schimmel    

Plaats            Naam Inzender

    1                Vandenhaute R.

Overjarige vogels eigen kweek    

Klasse 14        Alle kleurslagen mannen intensief

Plaats            Naam Inzender

    1                Gerrits J.

    2                Koenderink G.

    3                Laarman R.J.J.

    4                Vanoverschelde L.

    5                Houtkooper A.J.

    6                Koenderink G.

    7                Diesveld J.

Klasse 15        Alle kleurslagen mannen schimmel  

Plaats            Naam Inzender

    1                Vanoverschelde L.

    2                Diesveld J.

    3                Vanoverschelde L.

    4                Lammers B.

    5                Lammers B.

    6                Palsma J.

    7                Dijkslag mevr. L.

Klasse 16        Alle kleurslagen poppen intensief 

Plaats            Naam Inzender

    1                Laarman R.J.J.

    2                Diesveld J.

    3                Koenderink G.

Klasse 17        Alle kleurslagen poppen schimmel 

Plaats            Naam Inzender

    1                Laarman R.J.J.

    2                Vadder J.

    3                Gerrits J.

    4                Lammers B.

    5                Vanoverschelde L.

    6                Koenderink G.

    7                Diesveld J.

 

DE 7 MOOISTE YORKSHIRES IN DE SHOW  

Plaats            Naam Inzender

    1                Oosterhof D.J.

    2                Oosterhof D.J.

    3                Gerrits J.

    4                Laarman R.J.J.

    5                Vadder J.

    6                Laarman R.J.J.

    7                Laarman R.J.J.

Best Yorkshire in show van D.J.Oosterhof

 

LANCASHIRES

 

overzicht van de wedstrijdvogels

 

Coppy ; Jonge mannen en poppen

Winnaar H.Klok met 93 punten

Plainhead ; Jonge mannen en poppen

Winnaar H.Klok met 92 punten

Coppy en Plainhead intensief, jonge mannen en poppen

Winnaar G.Koenderink met 88 punten

Coppy en Plainhead bont, jonge mannen en poppen

Winnaar H.Weernink met 91 punten

Coppy ; Overjarige mannen en poppen

Winnaar H.Weernink met 90 punten

Plainhead ; Overjarige mannen en poppen

Winnaar H.Weernink met 92 punten

 

Best in show van H.Klok

 

ONZE PRIJSWINNAARS

 

De prijswinnaars bij de Yorkshires van links naar rechts;

D.Oosterhof-L.Vanoverschelde-J.Vadder en R.Laarman.

Verder keurmeester G.Mallon en voorzitter A.Houtkooper.

 

De prijswinnaars bij de Lancashires van links naar rechts.

Keurmeester A.D.I. Boog-G.Koenderink-H.Klok en H.Weernink.

 

De drie liefhebbers die de meeste prijzen in de wacht wisten te slepen.

Van links naar rechts; D.Oosterhof-H.Klok en R.Laarman.