Op zaterdag 20 November 2010 heeft de Nederlandse Yorkshire en Lancashire Club haar jaarlijkse show gehouden in de vertrouwde locatie de Olde Molen te Haaksbergen, in totaal werden 235 Yorkshires ingebracht ( 157 Champions class, 78 Novice class ) en 30 Lancashires.

De Yorkshire werden door de Hr. Brian Keenan geplaatst en de lancashires werden gekeurd door de Hr. G. van Heerewaarden.

 

 

Van links naar rechts, Brian Keenan, Anne Houtkooper en Gerard Koenderink.

 

YORKSHIRES

CHAMPION CLASS

 

VERSTOF GEEL MET EVENTUEEL EEN TECHNISCHE PLEK

KLASSE    1    OUDE MANNEN INTENSIEF,        3    INZENDINGEN

PLAATS            NAAM

   1                    R.LAARMAN

   2                    L.VANOVERSCHELDE

   3                    J.GELDOF

KLASSE    2    OUDE MANNEN SCHIMMEL,        3    INZENDINGEN

PLAATS            NAAM

   1                    J.GELDOF

   2                    J.DIESVELD

   3                    R.VANDENHAUTE

KLASSE    3    OUDE POPPEN INTENSIEF,        1    INZENDING

PLAATS            NAAM

   1                    J.GELDOF

KLASSE    4    OUDE POPPEN SCHIMMEL,        1    INZENDING

PLAATS            NAAM

   1                    J.GELDOF

KLASSE    5    JONGE MANNEN INTENSIEF,    15    INZENDINGEN

PLAATS            NAAM

   1                    J.GELDOF

   2                    J.GELDOF

   3                    H.KLOK

   4                    R.LAARMAN

   5                    R.LAARMAN

   6                    R.VANDENHAUTE

   7                    A.HOUTKOOPER

KLASSE    6    JONGE MANNEN SCHIMMEL,    9    INZENDINGEN

PLAATS            NAAM

   1                    J.GELDOF

   2                    G.KOENDERINK

   3                    M.GIFCI

   4                    R.ALBERS

   5                    M.GIFCI

   6                    R.LAARMAN

   7                    L.VANOVERSCHELDE

KLASSE    7    JONGE POPPEN INTENSIEF,    7    INZENDINGEN

PLAATS            NAAM

   1                    M.GIFCI

   2                    J.GELDOF

   3                    H.KLOK

   4                    M.GIFCI

   5                    R.LAARMAN

   6                    G.KOENDERINK

   7                    R.VANDENHAUTE

KLASSE    8    JONGE POPPEN SCHIMMEL,    8    INZENDINGEN

PLAATS            NAAM

   1                    J.GERRITS

   2                    L.VANOVERSCHELDE

   3                    G.KOENDERINK

   4                    G.KOENDERINK

   5                    H.WAGELAAR

   6                    M.GIFCI

   7                    A.HOUTKOOPER

 

 

 

GROEN EN GROENBONT      

 

KLASSE    9    OUDE MANNEN INTENSIEF,        6    INZENDINGEN

PLAATS            NAAM

   1                    G.KOENDERINK

   2                    J.GELDOF

   3                    J.GELDOF

   4                    R.LAARMAN

   5                    R.VANDENHAUTE

   6                    L.VANOVERSCHELDE

KLASSE    10    OUDE MANNEN SCHIMMEL,        4    INZENDINGEN

PLAATS            NAAM

   1                    G.KOENDERINK

   2                    J.GELDOF

   3                    J.DIESVELD

   4                    R.LAARMAN

KLASSE    11    OUDE POPPEN INTENSIEF,        3    INZENDINGEN

PLAATS            NAAM

   1                    J.GELDOF

   2                    R.LAARMAN

   3                    R.LAARMAN

KLASSE    12    OUDE POPPEN SCHIMMEL,        4    INZENDINGEN

PLAATS            NAAM

   1                    J.DIESVELD

   2                    R.LAARMAN

   3                    G.KOENDERINK

   4                    A.HOUTKOOPER

KLASSE    13    JONGE MANNEN INTENSIEF,    16    INZENDINGEN

PLAATS            NAAM

   1                    G.KOENDERINK

   2                    J.GERRITS

   3                    R.LAARMAN

   4                    J.GELDOF

   5                    J.GERRITS

   6                    G.KOENDERINK

   7                    G.KOENDERINK

KLASSE    14    JONGE MANNEN SCHIMMEL,    25    INZENDINGEN

PLAATS            NAAM

   1                    J.GELDOF

   2                    J.GELDOF

   3                    G.KOENDERINK

   4                    J.DIESVELD

   5                    J.GERRITS

   6                    R.LAARMAN

   7                    G.KOENDERINK

KLASSE    15    JONGE POPPEN INTENSIEF,    18    INZENDINGEN

PLAATS            NAAM

   1                    J.GELDOF

   2                    J.GERRITS

   3                    G.KOENDERINK

   4                    R.LAARMAN

   5                    R.LAARMAN

   6                    R.LAARMAN

   7                    A.HOUTKOOPER

KLASSE    16    JONGE POPPEN SCHIMMEL,    20    INZENDINGEN

PLAATS            NAAM

   1                    J.GELDOF

   2                    R.LAARMAN

   3                    R.LAARMAN

   4                    R.VANDENHAUTE

   5                    R.LAARMAN

   6                    G.KOENDERINK

   7                    R.LAARMAN

 

BRUIN EN BRUINBONT ( CINNAMON )

 

KLASSE    17    OUDE MANNEN INTENSIEF EN SCHIMMEL,    GEEN INZENDING       

KLASSE    18    OUDE POPPEN INTENSIEF EN SCHIMMEL,    1    INZENDING

PLAATS            NAAM

   1                    J.DIESVELD

KLASSE    19    JONGE MANNEN INTENSIEF,    GEEN INZENDING

KLASSE    20    JONGE MANNEN SCHIMMEL,    3    INZENDINGEN

PLAATS            NAAM

   1                    G.KOENDERINK

   2                    G,KOENDERINK

   3                    R.ALBERS

KLASSE    21    JONGE POPPEN INTENSIEF,    GEEN INZENDING

KLASSE    22    JONGE POPPEN SCHIMMEL,    4    INZENDINGEN

PLAATS            NAAM

   1                    G.KOENDERINK

   2                    R.ALBERS

   3                    G.KOENDERINK

   4                    L.VANOVERSCHELDE

 

WIT,WITBONT,BLAUW EN CINNAMON MET WIT

 

KLASSE    23    OUDE MANNEN INTENSIEF EN SCHIMMEL,    GEEN INZENDING

KLASSE    24    OUDE POPPEN INTENSIEF EN SCHIMMEL,    GEEN INZENDING

KLASSE    25    JONGE MANNEN INTENSIEF EN SCHIMMEL,    2 INZENDINGEN

PLAATS            NAAM

   1                    M.GIFCI

   2                    M.GIFCI

KLASSE    26    JONGE POPPEN INTENSIEF EN SCHIMMEL,    GEEN INZENDING

 

GROEN ( DIT ZIJN GEHEEL GROENE VOGELS, NIET OPGEKLEURD )

 

KLASSE    27    OUDE EN JONGE MANNEN INTENSIEF,    2    INZENDINGEN

PLAATS            NAAM

   1                    R.VANDENHAUTE

   2                    G.KOENDERINK

KLASSE    28    OUDE EN JONGE MANNEN SCHIMMEL,    1    INZENDING

PLAATS            NAAM

   1                    G.KOENDERINK

KLASSE    29    OUDE EN JONGE POPPEN INTENSIEF,    GEEN INZENDING

KLASSE    30    OUDE EN JONGE POPPEN SCHIMMEL,    1    INZENDING

KLASSE            NAAM

   1                    R.VANDENHAUTE

 

NOVICE

VETSTOF GEEL MET EVENTUEEL EEN TECHNISCHE PLEK

KLASSE    31    OUDE MANNEN INTENSIEF,    GEEN INZENDING

KLASSE    32    OUDE MANNEN SCHIMMEL,    3    INZENDINGEN

KLASSE            NAAM

   1                    B.LAMMERS

   2                    AJ.LAMMERS

   3                    AJ.LAMMERS

KLASSE    33    OUDE POPPEN INTENSIEF,    GEEN INZENDING

KLASSE    34    OUDE POPPEN SCHIMMEL,    1 INZENDING

PLAATS            NAAM

   1                    AJ.LAMMERS

KLASSE    35    JONGE MANNEN INTENSIEF,    8    INZENDINGEN

PLAATS            NAAM

   1                    C.VAN DEN BRINK                   

   2                    D.VAN KLINK

   3                    M.VAN DEN BERG

   4                    C.VAN DEN BRINK

   5                    D.VAN KLINK

   6                    G.REEBER

   7                    K.VAN AKEN

KLASSE    36    JONGE MANNEN SCHIMMEL,    7    INZENDINGEN

PLAATS            NAAM

   1                    K.WIJNHOVEN

   2                    D.VAN KLINK

   3                    D.VAN KLINK

   4                    D.VAN KLINK

   5                    R.VERSLUIS

   6                    D.VAN KLINK

   7                    K.VAN AKEN

KLASSE    37    JONGE POPPEN INTENSIEF,    4    INZENDINGEN

PLAATS            NAAM

   1                    D.VAN KLINK                   

   2                    J.CLAESEN

   3                    M.VAN DEN BERG

   4                    AJ.LAMMERS

KLASSE    38    JONGE POPPEN SCHIMMEL,    6    INZENDINGEN

PLAATS            NAAM

   1                    G.REEBER

   2                    C.VAN DEN BRINK

   3                    J.CLAESEN

   4                    K.WIJNHOVEN

   5                    M.VAN DEN BERG

   6                    C.VAN DEN BRINK

 

GROEN EN GROENBONT

 

KLASSE    39    OUDE MANNEN INTENSIEF,    GEEN INZENDING

KLASSE    40    OUDE MANNEN SCHIMMEL,    2    INZENDINGEN

PLAATS            NAAM

   1                    B.LAMMERS

   2                    K.WIJNHOVEN

KLASSE    41    OUDE POPPEN INTENSIEF,    1    INZENDING

PLAATS            NAAM

   1                    AJ.LAMMERS

KLASSE    42    OUDE POPPEN SCHIMMEL,    1    INZENDING

PLAATS            NAAM

   1                    AJ.LAMMERS

KLASSE    43    JONGE MANNEN INTENSIEF,    15    INZENDINGEN

PLAATS            NAAM

   1                    R.VERSLUIS

   2                    D.VAN KLINK

   3                    M.VAN DEN BERG

   4                    B.DOORNHEGGE

   5                    D.VAN KLINK

   6                    R.VERSLUIS

   7                    K.WIJNHOVEN

KLASSE    44    JONGE MANNEN SCHIMMEL,    12    INZENDINGEN

PLAATS            NAAM

   1                    R.VERSLUIS

   2                    J.CLAESEN

   3                    C.VAN DEN BRINK

   4                    C.VAN DEN BRINK

   5                    K.WIJNHOVEN

   6                    D.VAN KLINK

   7                    D.VAN KLINK

KLASSE    45    JONGE POPPEN INTENSIEF,    6    INZENDINGEN

PLAATS            NAAM

   1                    G.REEBER

   2                    J.CLAESEN

   3                    M.DIELEN

   4                    K.WIJNHOVEN

   5                    M.DIELEN

   6                    K.VAN AKEN

KLASSE    46    JONGE POPPEN SCHIMMEL,    7    INZENDINGEN

PLAATS            NAAM

   1                    C.VAN DEN BRINK

   2                    G.REEBER

   3                    J.CLAESEN

   4                    K.WIJNHOVEN

   5                    R.VERSLUIS

   6                    AJ.LAMMERS

   7                    R.VERSLUIS

 

BRUIN EN BRUINBONT ( CINNAMON )

 

KLASSE    47    OUDE MANNEN INTENSIEF EN SCHIMMEL    GEEN INZENDING

KLASSE    48    OUDE POPPEN INTENSIEF EN SCHIMMEL    GEEN INZENDING

KLASSE    49    JONGE MANNEN INTENSIEF    GEEN INZENDING

KLASSE    50    JONGE MANNEN SCHIMMEL    GEEN INZENDING

KLASSE    51    JONGE POPPEN INTENSIEF    1 INZENDING

PLAATS            NAAM

    1                    B.DOORNHEGGE

KLASSE    52    JONGE POPPEN SCHIMMEL    GEEN INZENDING

 

WIT,WITBONT,BLAUW,CINNAMON MET WIT

 

KLASSE    53    OUDE MANNEN INTENSIEF EN SCHIMMEL    GEEN INZENDING

KLASSE    54    OUDE POPPEN INTENSIEF EN SCHIMMEL    GEEN INZENDING

KLASSE    55    JONGE MANNEN INTENSIEF EN SCHIMMEL    1 INZENDING

PLAATS            NAAM

    1                    J.CLAESEN

KLASSE    56    JONGE POPPEN INTENSIEF EN SCHIMMEL    1 INZENDING

PLAATS            NAAM

    1                    J.CLAESEN

 

GROEN ( DIT ZIJN GEHEEL GROENE VOGELS, NIET ROOD OPGEKLEURD )

 

KLASSE    57   OUDE EN JONGE MANNEN INTENSIEF    1 INZENDING

PLAATS            NAAM

    1                    G.REEBER

KLASSE    58    OUDE EN JONGE MANNEN SCHIMMEL    GEEN INZENDING

KLASSE    59    OUDE EN JONGE POPPEN INTENSIEF    1 INZENDING

PLAATS            NAAM

    1                    J.CLAESEN

KLASSE    60    OUDE EN JONGE POPPEN SCHIMMEL    GEEN INZENDING 

 

DE LIEFHEBBERS DIE VANDAAG EEN OF MEERDERE  PRIJZEN IN DE WACHT WISTEN TE SLEPEN, VAN LINKS NAAR RECHTS;

H.KLOK,  J.GELDOF,  R.VERSLUIS, KEURMEESTER  B. KEENAN,  J.GERRITS,  C.VAN DEN BRINK,  B.LAMMERS EN G.KOENDERINK.

DE  BESTE   7

 

CHAMPION CLASS

 

 

PLAATS            KLASSE/KOOI                    NAAM

    1                            14 / 15                            J.GELDOF

    2                            13 /   5                            G.KOENDERINK

    3                            16 /   1                            J.GELDOF

    4                            13 / 12                            J.GERRITS

    5                            15 / 10                            J.GELDOF

    6                            15 / 13                            J.GERRITS

    7                              9 /  1                             G.KOENDERINK

 

 

NOVICE CLASS

 

 

PLAATS            KLASSE/KOOI                    NAAM

    1                            44 / 12                            R.VERSLUIS

    2                            44 / 14                            J.CLAESEN

    3                            59 /   1                            J.CLAESEN

    4                            46 /   2                            C.VAN DEN BRINK

    5                            40 /   1                            B.LAMMERS

    6                            43 / 12                            R.VERSLUIS

    7                            35 /   5                            C.VAN DEN BRINK

 

 

 

ALGEMEEN KLASSEMENT

 

 

 

BESTE YORKSHIRE                                 14 / 15           J.GELDOF                    

BESTE CHAMPION                                  14 / 15           J.GELDOF                    

BESTE CHAMP. OPP SEX                       16 /  1            J.GELDOF                    

BESTE NOVICE                                        44 / 12            R.VERSLUIS                 

BESTE NOV. OPP SEX                            46 /  2             C.VAN DEN BRINK     

BESTE VETSTOF                                      6  /  6             J.GELDOF                    

BESTE GROEN EN GROENBONT        14 / 15             J.GELDOF                    

BESTE CINNAMON                                18 /   1             J.DIESVELD                

BESTE WIT, WITBONT, BLAUW         56 /   1              J.CLAESEN                   

BESTE GROEN ( NIET ROOD )            59 /   1              J.CLAESEN                    

                

 

BRIAN KEENAN FELICITEERT JOELL GELDOF.

            

 

 

LANCASHIRES

 

BESTE LANCASHIRE                                  H.KLOK                64 /  4

BESTE LANCASHIRE COPPY                    H.KLOK                61 / 19

BESTE LANCASHIRE PLAINHEAD          H.KLOK                62 /  8

 

COPPY,JONGE MANNEN EN POPPEN    H.KLOK                61 / 19

PLAINHEAD, J. MANNEN EN POPPEN   H.KLOK                62 /  8

COPPY,PLAINHEAD INTENSIEF             GEEN INZENDING

COPPY,PLAINHEAD BONT                        H.KLOK                64 /  4

COPPY,PLAINHEAD OVERJARIG            H.KLOK                65 /  4

 

 

DE OVERDUIDELIJKE WINNAAR BIJ DE LANCASHIRES, HELMUT KLOK EN ( RECHTS ) KEURMEESTER G. VAN HEEREWAARDEN.