Op zaterdag 21 November 2009 heeft de Nederlandse Yorkshire en Lancashire Club haar jaarlijkse show gehouden in cafe de olde Molen in Haaksbergen met een recordinzending van maar liefst 284 Yorkshires ( 139 Champion en 145 Novice ) en 26 Lancashires.

De Yorkshires werden ditmaal door de Heer Barry Mills geplaatst en de Lancashires werden wederom door Harry ter Haar beoordeeld.

 

 

Op de foto de Heer Barry Mills bij het keuren van de vetstof Yorkshires.

YORKSHIRES

CHAMPION CLASS

 

 

VETSTOF GEEL MET EVENTUEEL EEN TECHNISCHE PLEK

 

KLASSE    1        OUDE MANNEN INTENSIEF        2   INZENDINGEN

PLAATS                NAAM

   1                        R.LAARMAN

   2                        G.KOENDERINK

 

KLASSE    2        OUDE MANNEN SCHIMMEL        3   INZENDINGEN

PLAATS                NAAM

   1                        J.GERRITS

   2                        G.KOENDERINK

   3                        J.GELDOF

 

KLASSE    3        OUDE POPPEN INTENSIEF        GEEN INZENDINGEN

KLASSE    4        OUDE POPPEN SCHIMMEL        1   INZENDING

PLAATS                NAAM

   1                       J.GELDOF

KLASSE    5        JONGE MANNEN INTENSIEF      11 INZENDINGEN

PLAATS                NAAM

   1                         J.GELDOF

   2                        J.GELDOF

   3                        J.GELDOF

   4                        A.HOUTKOOPER

   5                        A.HOUTKOOPER

   6                        L.VANOVERSCHELDE

   7                        R.KEUTIENS

KLASSE    6        JONGE MANNEN SCHIMMEL        13  INZENDINGEN

PLAATS                NAAM

   1                        J.GELDOF

   2                        J.GELDOF

   3                        R.VANDENHAUTE

   4                        M.GIFCI

   5                        R.VANDENHAUTE

   6                        M.GIFCI

   7                        J.GERRITS

KLASSE    7        JONGE POPPEN  INTENSIEF        11   INZENDINGEN

PLAATS                NAAM

   1                        J.GELDOF

   2                        A.HOUTKOOPER

   3                        J.GELDOF

   4                        J.GELDOF

   5                        A.HOUTKOOPER

   6                        R.KEUTIENS

   7                        J.GERRITS

KLASSE    8        JONGE POPPEN SCHIMMEL        8  INZENDINGEN

PLAATS                NAAM

   1                        J.GERRITS

   2                        J.GELDOF

   3                        J.GELDOF

   4                        M.GIFCI

   5                        G.KOENDERINK

   6                        G.KOENDERINK

   7                        J.GELDOF

 

De vaste groep van onmisbare medewerkers van deze dag.

 

GROEN EN GROENBONT

 

KLASSE    9        OUDE MANNEN INTENSIEF        6  INZENDINGEN

PLAATS                  NAAM

   1                        J.GELDOF

   2                        J.GERRITS

   3                        G.KOENDERINK

   4                        A.HOUTKOOPER

   5                        R.KEUTIENS

   6                        G.KOENDERINK

KLASSE    10        OUDE MANNEN SCHIMMEL        8  INZENDINGEN

PLAATS                NAAM

   1                        J.GERRITS

   2                        R.LAARMAN

   3                        R.LAARMAN

   4                        J.GELDOF

   5                        R.KEUTIENS

   6                        G.KOENDERINK

   7                        L.VANOVERSCHELDE

KLASSE    11        OUDE POPPEN INTENSIEF        5  INZENDINGEN

PLAATS                NAAM

   1                        J.GELDOF

   2                        R.LAARMAN

   3                        J.GELDOF

   4                        A.HOUTKOOPER

   5                        J.DIESVELD

KLASSE    12        OUDE POPPEN SCHIMMEL        2  INZENDINGEN

PLAATS                NAAM

   1                        R.LAARMAN

   2                        J.GERRITS      

KLASSE    13        JONGE MANNEN INTENSIEF        13  INZENDINGEN

PLAATS                NAAM

   1                        J.GELDOF

   2                        G.KOENDERINK

   3                        R.VANDENHAUTE

   4                        L.VANOVERSCHELDE

   5                        G.KOENDERINK

   6                        J.GELDOF

   7                        J.GELDOF

KLASSE    14        JONGE MANNEN SCHIMMEL        14  INZENDINGEN

PLAATS                NAAM

   1                        J.GELDOF

   2                        G.KOENDERINK

   3                        G.KOENDERINK

   4                        R.LAARMAN

   5                        J.GERRITS

   6                        R.LAARMAN

   7                        J.DIESVELD

KLASSE    15        JONGE POPPEN INTENSIEF        13  INZENDINGEN

PLAATS                NAAM

   1                        R.LAARMAN

   2                        R.LAARMAN

   3                        R.LAARMAN

   4                        J.GELDOF

   5                        G.KOENDERINK

   6                        L.VANOVERSCHELDE

   7                        G.KOENDERINK

KLASSE    16        JONGE POPPEN SCHIMMEL        13  INZENDINGEN

PLAATS                NAAM

   1                        R.VANDENHAUTE

   2                        J.DIESVELD

   3                        J.GERRITS

   4                        G.KOENDERINK

   5                        R.VANDENHAUTE

   6                        J.GELDOF

   7                        G.KOENDERINK

 

BRUIN EN BRUINBONT  ( CINNAMON )

 

KLASSE    17        OUDE MANNEN INTENSIEF EN SCHIMMEL    GEEN INZENDING

KLASSE    18        OUDE POPPEN INTENSIEF EN SCHIMMEL    GEEN INZENDING

KLASSE    19        JONGE MANNEN INTENSIEF        GEEN INZENDING

KLASSE    20        JONGE MANNEN SCHIMMEL        GEEN INZENDING

KLASSE    21        JONGE POPPEN INTENSIEF        2  INZENDINGEN

PLAATS                NAAM

   1                        J.DIESVELD

   2                        R.KEUTIENS

KLASSE    22        JONGE POPPEN SCHIMMEL        2  INZENDINGEN

PLAATS                NAAM

   1                        R.KEUTIENS

   2                        R.ALBERS

 

WIT, WITBONT, BLAUW, CINNAMON MET WIT

 

KLASSE    23        OUDE MANNEN INTENSIEF EN SCHIMMEL        1  INZENDING

PLAATS                NAAM

   1                        G.KOENDERINK

KLASSE    24        OUDE POPPEN INTENSIEF EN SCHIMMEL        GEEN INZENDING

KLASSE    25        JONGE MANNEN INTENSIEF EN SCHIMMEL        3  INZENDINGEN

PLAATS                NAAM

    1                        G.KOENDERINK

    2                        G.KOENDERINK

    3                        R.KEUTIENS

KLASSE    26        JONGE POPPEN INTENSIEF EN SCHIMMEL        1  INZENDING

PLAATS                NAAM

    1                        R.KEUTIENS

 

GROEN ( DIT ZIJN GEHEEL GROENE VOGELS, NIET OPGEKLEURD )

 

KLASSE    27        OUDE EN JONGE MANNEN INTENSIEF        2  INZENDINGEN

PLAATS                NAAM

    1                        R.VANDENHAUTE

    2                        R.KEUTIENS

KLASSE    28        OUDE EN JONGE MANNEN SCHIMMEL        1  INZENDING

PLAATS                NAAM

    1                        R.ALBERS

KLASSE    29        OUDE EN JONGE POPPEN INTENSIEF        2  INZENDINGEN

PLAATS                NAAM

    1                        R.VANDENHAUTE

    2                        R.KEUTIENS

KLASSE    30        OUDE EN JONGE POPPEN SCHIMMEL        GEEN  INZENDING

 

 

 

 

NOVICE  CLASS

 

VETSTOF ( GEEL ) MET EVENTUEEL EEN TECHNISCHE PLEK

 

KLASSE    31        OUDE MANNEN INTENSIEF        GEEN  INZENDING

KLASSE    32        OUDE MANNEN SCHIMMEL        GEEN  INZENDING

KLASSE    33        OUDE POPPEN INTENSIEF        GEEN  INZENDING

KLASSE    34        OUDE POPPEN SCHIMMEL        4  INZENDINGEN

PLAATS                NAAM

    1                        F.HAERENS

    2                        F.HAERENS

    3                        M.PEL

    4                        M.PEL

KLASSE    35        JONGE MANNEN INTENSIEF        11  INZENDINGEN

PLAATS                NAAM

    1                        F.HAERENS

    2                        F.HAERENS

    3                        J.FIOUW

    4                        J.W.BERNSEN

    5                        M.PEL

    6                        C.VAN DEN BRINK

    7                        J.FIOUW

KLASSE    36        JONGE MANNEN SCHIMMEL        14  INZENDINGEN

PLAATS                NAAM

    1                        F.HAERENS

    2                        A.LAMMERS

    3                        J.FIOUW

    4                        F.HAERENS

    5                        G.REEBER

    6                        K.VAN AKEN

    7                        J.W.BERNSEN

KLASSE    37        JONGE POPPEN INTENSIEF        7  INZENDINGEN

PLAATS                NAAM

    1                        C.VAN DEN BRINK

    2                        J.DIELEMANS

    3                        J.DIELEMANS

    4                        J.W.BERNSEN

    5                        B.LAMMERS

    6                        J.W.BERNSEN

    7                        R.VERSLUIS

KLASSE    38        JONGE POPPEN SCHIMMEL        18  INZENDINGEN

PLAATS                NAAM

    1                        J.CLAESEN

    2                        J.CLAESEN

    3                        C.VAN DEN BRINK

    4                        F.HAERENS

    5                        G.REEBER

    6                        F.HAERENS

    7                        A.LAMMERS

De Jaarvergadering van de NYLC die tijdens het keuren wordt gehouden met enkele van de leden in de zaal.

 

 

GROEN EN GROENBONT

 

KLASSE    39        OUDE MANNEN INTENSIEF        5  INZENDINGEN

PLAATS                NAAM

    1                        F.HAERENS

    2                        J.DIELEMANS

    3                        R.VERSLUIS

    4                        J.CLAESEN

    5                        M.PEL

KLASSE    40        OUDE MANNEN SCHIMMEL        4  INZENDINGEN

PLAATS                NAAM

    1                        F.HAERENS

    2                        M.DIELEN

    3                        M.DIELEN

    4                        M.DIELEN

KLASSE    41        OUDE POPPEN INTENSIEF        1  INZENDING

PLAATS                NAAM

    1                        F.HAERENS

KLASSE    42        OUDE POPPEN SCHIMMEL        2  INZENDINGEN

PLAATS                NAAM

    1                        F.HAERENS

    2                        R.VERSLUIS

KLASSE    43        JONGE MANNEN INTENSIEF        16  INZENDINGEN

PLAATS                NAAM

    1                        F.HAERENS

    2                        R.VERSLUIS

    3                        F.HAERENS

    4                        J.W.BERNSEN

    5                        J.DIELEMANS

    6                        C.VAN DEN BRINK

    7                        J.DIELEMANS

KLASSE    44        JONGE MANNEN SCHIMMEL        27  INZENDINGEN

PLAATS                NAAM

    1                        F.HAERENS

    2                        F.HAERENS

    3                        J.SCHOONHEIM

    4                        F.HAERENS

    5                        J.W.BERNSEN

    6                        J.W.BERNSEN

    7                        R.VERSLUIS

KLASSE    45        JONGE POPPEN INTENSIEF        16  INZENDINGEN

PLAATS                NAAM

    1                        J.CLAESEN

    2                        J.DIELEMANS

    3                        R.VERSLUIS

    4                        F.HAERENS

    5                        F.HAERENS

    6                        D.FIUMARELLI

    7                        C.VAN DEN BRINK

KLASSE    46        JONGE POPPEN SCHIMMEL        15  INZENDINGEN

PLAATS                NAAM

    1                        F.HAERENS

    2                        J.CLAESEN

    3                        F.HAERENS

    4                        J.DIELEMANS

    5                        J.DIELEMANS

    6                        J.W.BERNSEN

    7                        R.VERSLUIS

 

BRUIN EN BRUINBONT ( CINNAMON )

 

KLASSE    47        OUDE MANNEN INTENSIEF EN SCHIMMEL        GEEN INZENDING

KLASSE    48        OUDE POPPEN INTENSIEF EN SCHIMMEL        GEEN INZENDING

KLASSE    49        JONGE MANNEN INTENSIEF        GEEN INZENDING

KLASSE    50        JONGE MANNEN SCHIMMEL        GEEN INZENDING

KLASSE    51        JONGE POPPEN INTENSIEF        2  INZENDINGEN

PLAATS                NAAM

    1                        M.DIELEN

    2                        G.GRIJSEN

KLASSE    52        JONGE POPPEN SCHIMMEL        1  INZENDING

PLAATS                NAAM

    1                        M.DIELEN

 

WIT, WITBONT, BLAUW, CINNAMON MET WIT   

 

KLASSE    53        OUDE MANNEN INTENSIEF EN SCHIMMEL        GEEN INZENDING

KLASSE    54        OUDE POPPEN INTENSIEF EN SCHIMMEL        GEEN INZENDING

KLASSE    55        JONGE MANNEN INTENSIEF EN SCHIMMEL        GEEN INZENDING

KLASSE    56        JONGE POPPEN INTENSIEF EN SCHIMMEL        1  INZENDING

PLAATS                NAAM

    1                        J.CLAESEN

 

GROEN ( DIT ZIJN GEHEEL GROENE VOGELS, NIET  OPGEKLEURD )

 

KLASSE    57        OUDE EN JONGE MANNEN INTENSIEF        GEEN INZENDING

KLASSE    58        OUDE EN JONGE MANNEN SCHIMMEL        GEEN INZENDING

KLASSE    59        OUDE EN JONGE POPPEN INTENSIEF        1  INZENDING

PLAATS                NAAM

    1                        J.CLAESEN

KLASSE    60        OUDE EN JONGE POPPEN SCHIMMEL        GEEN  INZENDING 

 

 

DE  KAMPIOENEN 

 

DE BESTE 7 VOGELS VAN DE CHAMPION CLASS

 

PLAATS                NAAM                                KLASSE

    1                        R.LAARMAN                        15

    2                        J.GELDOF                            5

    3                        J.GELDOF                            7

    4                        J.GELDOF                           14

    5                        G.KOENDERINK                14

    6                        J.GERRITS                           10

    7                        J.GELDOF                            9

 

DE BESTE 7 VOGELS VAN DE NOVICE CLASS

 

PLAATS                NAAM                                KLASSE

    1                        F.HAERENS                        42

    2                        F.HAERENS                        39

    3                        F.HAERENS                        35

    4                        F.HAERENS                        36

    5                        F.HAERENS                        44

    6                        F.HAERENS                        46

    7                        F.HAERENS                        34

 

DE BESTE YORKSHIRES VAN DE DAG 

 

BESTE YORKSHIRE                          KLASSE  42                    F.HAERENS

BESTE CHAMPION                           KLASSE  15                     R.LAARMAN

BESTE CHAMPION OPP.SEX          KLASSE  5                      J.GELDOF

BESTE NOVICE                                  KLASSE  42                    F.HAERENS

BESTE NOVICE OPP. SEX                KLASSE  39                   F.HAERENS

BESTE VETSTOF ( GEEL )                KLASSE  5                    J.GELDOF

BESTE GROEN EN GROENBONT    KLASSE  42                   F.HAERENS

BESTE CINNAMON                            KLASSE  21                    J.DIESVELD

BESTE WIT, WITBONT                     KLASSE  56                    J.CLAESEN

BESTE GROEN                                    KLASSE  28                    R.ALBERS

 

 

DE WINNAARS VAN DE CHAMPIONS EN NOVICE CLASS, LINKS R. LAARMAN EN RECHTS F.HAERENS.

 

 

 

 

 

Nogmaals, echter nu met de keurmeester van deze dag, de heer Barry Mills.

 

 

 

 

Yoell Geldof met een van zijn winnende vogels.

 

 

 

 

Gerard Koenderink met zijn winnende vogel.

 

 

 

Jos Gerrits met zijn winnende vogel.

 

 

 

 

LANCASHIRES 

 

 

 

 

Van links naar rechts; Keurmeester Harrie ter Haar, Henk Bremer, Helmuth Klok, Marko Dielen en Sietse van de Horn.

 

 

 

                WINNAARS LANCASHIRES

 

 

BESTE LANCASHIRE                                                                                          H.KLOK

BESTE LANCASHIRE KUIF                                                                               H.KLOK

BESTE LANCASHIRE GLADKOP                                                                      M.DIELEN

 

COPPY JONGE MANNEN EN POPPEN                                                             H.KLOK

PLAINHEAD JONGE MANNEN EN POPPEN                                                   M.DIELEN

COPPY EN PLAINHEAD INTENSIEF JONGE MANNEN EN POPPEN        GEEN INZENDING

COPPY EN PLAINHEAD BONTE MANNEN EN POPPEN                               H.BREMER

COPPY EN PLAINHEAD OVERJARIG MANNEN EN POPPEN                      H.KLOK

  

                       

 

 

De winnaars bij de Lancashires van links naar rechts; M.Dielen, H.Klok en H.Bremer.

 

 

 

 

 

De winnaars met hun winnende vogels.