Op zaterdag 21 November 2015 heeft de Nederlandse Yorkshire en Lancashire Club wederom een prachtige show mogen organiseren met dank aan de inzenders, alle hulpen van "Ons Genoegen " en aan de medewerkers van "de oude Molen "te Haaksbergen.

De 262 ingezonden Yorkshire werden beoordeeld door Steve Edmond en de 72 ingezonden Lancashires werden eveneens op Engelse wijze geplaatst door Drikus de Haan.

 

 

YORKSHIRE

CHAMPION CLASS

 

VETSTOF GEEL MET EVENTUEEL EEN TECHNISCHE PLEK

KLASSE    1        OUDE MANNEN INTENSIEF

1        Haerens F. 

2        Koenderink  G.

3        Gerrits J.

KLASSE    2        OUDE MANNEN SCHIMMEL

1        Haerens F.

2        Koenderink G.

3        Gerrits J.

4        Laarman R.J.J.

KLASSE    3        OUDE  POPPEN INTENSIEF

1        Versluis R.

KLASSE    4        OUDE POPPEN SCHIMMEL

1        Versluis R.

2        Laarman R.J.J.

 

 

 

KLASSE    5        JONGE MANNEN INTENSIEF - 11 INZENDINGEN

1        Haerens F.

2        Gerrits J.

3        Boog A.D.I.

4        Koenderink G.

5        Haerens F.

6        Laarman R.J.J.

7        Koenderink G.

KLASSE    6        JONGE MANNEN SCHIMMEL - 11 INZENDINGEN

1        Haerens F.

2        Gerrits J.

3        Diesveld J.

4        Koenderink G.

5        Laarman R.J.J.

6        Boog A.D.I.

7        Koenderink G.

KLASSE    7        JONGE POPPEN INTENSIEF - 12 INZENDINGEN

1        Laarman R.J.J.

2        Gerrits J.

3        Haerens F.

4        Diesveld J.

5        Houtkooper A.J.

6        Gerrits J.

7        Koenderink G.

KLASSE    8        JONGE POPPEN SCHIMMEL - 10 INZENDINGEN

1        Haerens F.

2        Gerrits J.

3        Laarman R.J.J.

4        Boog A.D.I.

5        Gerrits J.

6        Versluis R.

7        Koenderink G.

 

 

GROEN EN GROENBONT

 

KLASSE    9        OUDE MANNEN INTENSIEF

1        Haerens F.

2        Gerrits J.

3        Laarman R.J.J.

4        Versluis R.

KLASSE    10        OUDE MANNEN SCHIMMEL

1        Haerens F.

2        Laarman R.J.J.

3        Gerrits J.

KLASSE    11        OUDE  POPPEN INTENSIEF

1        Haerens F.

2        Laarman R.J.J.

KLASSE    12        OUDE POPPEN SCHIMMEL

1        Laarman R.J.J.

KLASSE    13        JONGE MANNEN INTENSIEF - 19 INZENDINGEN

1        Laarman R.J.J.

2        Laarman R.J.J.

3        Versluis R.

4        Hendriks R.B.A.

5        Diesveld J.

6        Gerrits J.

7        Diesveld J.

KLASSE    14        JONGE MANNEN SCHIMMEL - 25 INZENDINGEN

1        Haerens F.

2        Diesveld J.

3        Boog A.D.I.

4        Laarman R.J.J.

5        Boog A.D.I.

6        Laarman R.J.J.

7        Diesveld J.

KLASSE    15        JONGE POPPEN INTENSIEF - 11 INZENDINGEN

1        Gerrits J.

2        Laarman R.J.J.

3        Versluis R.

4        Diesveld J.

5        Laarman R.J.J.

6        Haerens F.

7        Laarman R.J.J.

KLASSE    16        JONGE POPPEN SCHIMMEL - 17 INZENDINGEN

1        Haerens F.

2        Gerrits J.

3        Diesveld J.

4        Diesveld J.

5        Laarman R.J.J.

6        Versluis R.

7        Haerens F.

 

 

BRUIN EN BRUINBONT  ( CINNAMON )

KLASSE    21        JONGE POPPEN INTENSIEF

1        Laarman R.J.J.

2        Hendriks R.B.A.

KLASSE    22        JONGE POPPEN SCHIMMEL

1        Diesveld J.

 

WIT, WITBONT, BLAUW, CINNAMON MET WIT

 

KLASSE    25        JONGE MANNEN INTENSIEF EN SCHIMMEL

1        Gifci M.

2        Koenderink G.

KLASSE    26        JONGE POPPEN INTENSIEF EN SCHIMMEL

1        Gifci M.

 

GROEN ( DIT ZIJN GEHEEL GROENE VOGELS,  NIET ROOD OPGEVOERD )

KLASSE    27        OUDE EN JONGE MANNEN INTENSIEF

1        Koenderink G.

KLASSE    28        OUDE EN JONGE MANNEN SCHIMMEL

1        Houtkooper A.J.

KLASSE    30        OUDE EN JONGE POPPEN SCHIMMEL

1        Haerens F.

 

 

NOVICE  CLASS

 

VETSTOF GEEL MET EVENTUEEL EEN TECHNISCHE PLEK

KLASSE    31        OUDE MANNEN INTENSIEF

1        Kraet S.

KLASSE    32        OUDE MANNEN SCHIMMEL

1        Kraet S.

KLASSE    33        OUDE POPPEN INTENSIEF

1        Hakkers G.

KLASSE    35        JONGE MANNEN INTENSIEF

1        Wijnhoven K.

2        Smits J.

3        Bor van de P.

4        Bor van de P.

5        Rikken J.H.R.

6        Wijnhoven K.

KLASSE    36        JONGE MANNEN SCHIMMEL - 24 INZENDINGEN

1        Helvoort van J.

2        Hoorn P.

3        Bor van de P.

4        Wijnhoven K.

5        Lammers T.

6        Bor van de P.

7        Lammers T.

KLASSE    37        JONGE POPPEN INTENSIEF - 10 INZENDINGEN

1        Lammers T.

2        Kroet S.

3        Lammers T.

4        Hoorn P.

5        Kroet S.

6        Wijnhoven K.

7        Doornhegge B.

KLASSE    38        JONGE POPPEN SCHIMMEL - 10 INZENDINGEN

1        Verhofdstad S.

2        Wijnhoven K.

3        Hakkers G.

4        Verhofdstad S.

5        Helvoort van J.

6        Baaren van A.J.B.

7       Wijnhoven K.

 

 

 

GROEN EN GROENBONT

KLASSE    39        OUDE MANNEN INTENSIEF

1        Lammers T.

2        Lammers T.

KLASSE    41        OUDE POPPEN INTENSIEF

1        Lammers T.

KLASSE    42        OUDE POPPEN SCHIMMEL

1        Rikken J.H.R.

2        Smits J.

KLASSE    43        JONGE MANNEN INTENSIEF - 18 INZENDINGEN

1        Wijnhoven K.

2        Wijnhoven K.

3        Bor van de P.

4        Bor van de P.

5        Lammers T.

6        Doornhegge B.

7        Smits J.

KLASSE    44        JONGE MANNEN SCHIMMEL - 22 INZENDINGEN

1        Helvoort van J.

2        Hoorn P.

3        Helvoort van J.

4        Wijnhoven K.

5        Wijnhoven K.

6        Smits J.

7        Smits J.

KLASSE    45        JONGE POPPEN INTENSIEF - 10 INZENDINGEN

1        Wijnhoven K.

2        Wijnhoven K.

3        Wijnhoven K.

4        Baaren van A.J.B.

5        Smits J.

6        Rikken J.H.R.

7        Dielen M.

KLASSE    46        JONGE POPPEN SCHIMMEL - 13 INZENDINGEN

1        Hoorn P.

2        Smits J.

3        Hoorn P.

4        Wijnhoven K.

5        Hoorn P.

6        Wijnhoven K.

7        Rikken J.H.R.

BRUIN EN BRUINBONT  ( CINNAMON )

KLASSE    51        JONGE POPPEN INTENSIEF

1        Bor van de P.

WIT, WITBONT, BLAUW, CINNAMON MET WIT

 

 

 

KLASSE    54        OUDE POPPEN INTENSIEF EN SCHIMMEL

1        Kroet R.

KLASSE    55        JONGE MANNEN  INTENSIEF EN SCHIMMEL

1        Helvoort van J.

2        Helvoort van J.

3        Kroet S.

4        Dielen M.

KLASSE    56        JONGE POPPEN  INTENSIEF EN SCHIMMEL

1        Verhofdstad S.

2        Helvoort van J.

3        Dielen M.

4        Helvoort van J.

 

WINNAARS  YORKSHIRE

 

BESTE YORKSHIRE                                            KLASSE    8            HAERENS F

BESTE CHAMPION                                             KLASSE    8            HAERENS F

BESTE CHAMPION OPPOSITE SEX                KLASSE    2            HAERENS F

BESTE NOVICE                                                    KLASSE    38          VERHOFDSTAD S

BESTE NOVICE OPPOSITE SEX                       KLASSE    43          WIJNHOVEN K

BESTE VETSTOF                                                 KLASSE    8            HAERENS F

BESTE GROEN EN GROENBONT                     KLASSE    15          GERRITS J

BESTE CINNAMON                                             KLASSE    22           DIESVELD J

BESTE WIT, WITBONT, BLAUW                       KLASSE    56           VERHOFDSTAD S

BESTE GROEN ( NIET ROOD OPGEVOERD )KLASSE    30            HAERENS F

 

 

DE 7 BESTE YORKSHIRES

                KLASSE                                     CHAMPION CLASS                                                  KLASSE                                                    NOVICE CLASS

   1 8 HAERENS F    1 38 VERHOFDSTAD S
   2 15 GERRITS J    2 46 HOORN P
   3 16 HAERENS F    3 43 WIJNHOVEN K
   4 2 HAERENS F    4 43 WIJNHOVEN K
   5 5 HAERENS F    5 56 VERHOFDSTAD S
   6 10 HAERENS F    6 45 WIJNHOVEN K
   7 6 HAERENS F    7 44 HELVOORT VAN J

 

 

 

LANCASHIRE

 

 

 

 

KLASSE    61        COPPY JONGE MANNEN EN POPPEN - 23 INZENDINGEN

1        Baaren van A.J.B.

2        Dielen M.

3        Dielen M.

4        Koenderink G.

5        Pelzer H.

6        Pelzer H.

7        Dielen M.

KLASSE    62        PLAINHEAD JONGE MANNEN EN POPPEN - 20 INZENDINGEN

1        Dielen M.

2        Pelzer H.

3        Koenderink G.

4        Waschipki H.

5        Bremer H.

6        Dielen M.

7        Waschipki H.

KLASSE    63        COPPY EN PLAINHEAD JONGE MANNEN EN POPPEN INTENSIEF

1        Bremer H.

2        Dielen M.

3        Koenderink G.

4        Koenderink G.

5        Bremer H.

6        Dielen M.

KLASSE    64        COPPY EN PLAINHEAD JONGE MANNEN EN POPPEN BONT - 11 INZENDINGEN

1        Koenderink G.

2        Koenderink G.

3        Dielen M.

4        Dielen M.

5        Koenderink G.

6        Bremer H.

7        Waschipki H.

KLASSE    65        COPPY EN PLAINHEAD JONGE MANNEN EN POPPEN WIT

1        Bremer H.

2        Pelzer H.

3        Dielen M.

4        Dielen M.

5        Dielen M.

6        Bremer H.

KLASSE    66        COPPY EN PLAINHEAD MANNEN EN POPPEN OVERJARIG

1       Bremer H.

2       Pelzer H.

3       Baaren van A.J.B

4       Waschipki H.

 

 

 

 

WINNAARS  LANCASHIRE

 

BESTE LANCASHIRE                                                                                                                    BREMER H

BESTE LANCASHIRE COPPY                                                                                                      BAAREN VAN A.J.B.

BESTE LANCASHIRE PLAINHEAD                                                                                            BREMER H

BESTE COPPY JONGE MANNEN EN POPPEN                                                                         BAAREN VAN A.J.B.

BESTE PLAINHEAD JONGE MANNEN EN POPPEN                                                               DIELEN M

BESTE COPPY EN PLAINHEAD JONGE MANNEN EN POPPEN INTENSIEF                    BREMER H

BESTE COPPY EN PLAINHEAD JONGE MANNEN EN POPPEN BONT                               KOENDERINK G

BESTE COPPY EN PLAINHEAD JONGE MANNEN EN POPPEN WIT                                   BREMER H

BESTE COPPY EN PLAINHEAD JONGE MANNEN EN POPPEN OVERJARIG                    BREMER H